Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek, hogy tetszik a Star...

Nektek, hogy tetszik a Star Wars VII új előzetese?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=wCc2v7izk8w


Nekem az első trailer is tetszett, de ez a második szerintem még jobb! :) Én tűkön ülve várom már a decembert. :)



2015. ápr. 17. 08:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Első napos nézés lesz belőle. Eszméletlen hangulata van:)
2015. ápr. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem csillapította a Star Wars-szomjamat, sőtttt... Csak azt érték el hogy még jobban várjam, és még többet akarok
2015. ápr. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Amugy mint hozza nem erto kivulallo kerdezem. A rohamosztagosok nem mind Jango Fett klonjai?
2015. ápr. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
utolsó: A klónkatonák akiket a 2. és 3. részben láttunk azok valóban Jango klónjai. Viszont a 3. rész után Palpatine császár leállította a klónozást, mivel túl költségesnek tartotta. Onnantól kezdve egyszerű halandókat soroztak be a birodalmi hadseregbe :)
2015. ápr. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Es ez kiderult a 3-ik reszbol? :D
2015. ápr. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem, ehhez egy kis utánaolvasás szükséges
2015. ápr. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon jó. Han Chewie, Csillagromboló, rohamosztagosok, minden ami csak kell.
2015. ápr. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Koszonom 69%-os. :) Amugy a kerdesre valaszolva, nekem nagn bejott, varom az uj reszt. Arra leszek kivancsi hogy Mark Hamill milyet fog alakitani benne, mert elegge megbolondult. :)
2015. ápr. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem szimplán pocsék! Az egészről idáig érződik az izzadtságszag, hogy nyúzzanak még le egy bőrt a Csillagok háborúja univerzumról.

Harrison Ford röhejesen néz ki, hogy még mindig a csempész szerepét játssza, el kéne hinnünk, hogy harminc év alatt még mindig a Tie-vadász meg a X-wing adja a csillagvadász erők többségét stb. stb. stb.

Egy fos az egész! (és ezt nem azért mondom, mert a Disney megvette, de messze-messze többet vártam ennél)

2015. ápr. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Utolsó: ha jobban figyeltél volna, láttad volna, hogy sem a TIE-ok, sem az X-wingek, sem a csillagrombolók nem ugyanolyanok voltak, mint anno. A rohamosztagosok páncélzata is más


Ha minden helyett totál új dolgok lettek volna, akkor ez minden lenne, csak nem épp a 6. rész folytatása


Han Solo-nak meg miért kéne megváltoznia? Egyszerűen ő az a fajta karakter, aki csak jellemfejlődésen mehet keresztül, de teljes jellemváltozáson nem. A tipikus Solo-jegyeknek meg kell maradnia

2015. ápr. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!