Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy tetszik a SOLO- Egy Star...

Hogy tetszik a SOLO- Egy Star Wars Történet első előzetese?

Figyelt kérdés
Szerintetek milyen lesz a film, így az előzetes után?

2018. febr. 5. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Én nyitott vagyok az új Star Wars filmekre.


Nem néz ki rosszul. De ha egy sima modern blockbuster lesz a new hope mocskos feelingje nélkül, nagyon nagyot fogok benne csalódni.

2018. febr. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy akit a trailerben látok nem hiszem el róla hogy han solo. Ezt leszámítva tetszett.
2018. febr. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Tislerics Máté ***** válasza:

Lehet hogy jó film lesz, de semmi SW hangulat nem jött át belőle.


A Zsivány 1 és végül is jó film lett, de az utolsó 5 percet leszámítva 0 WS érzés...


Azok a járgányok, amikkel versenyeznek szörnyen fantáziátlanok. A sólyom meg szerintem konkrétan hülyén néz ki... Pedig érdekes koncepció, hogy az eredeti, még nem Han-ék által lelakott sólymot mutatják be. De maga kivitelezés gagyi. (szerintem)


Sajnálom, hogy az új SW részekben már nincs meg az a kreatív design mint az 1. től a 6. részekben...


Meg ez a borús, ködös, sötét hangulat pedig már rohadtul fárasztó... Kicsit olyan, mintha próbálnák SW-s re csinálni a hangulatot, de csak izzadtságszagú, és elcsépelt lesz a végeredmény...


Az SW mindig a lenyűgöző kreatív látványvilág miatt, meg az izgalmas karakterek és érdekes misztikus hangulat miatt lett igazán kiemelkedő az űroperák közül.


Szóval elképzelhető hogy frankó film lesz, de közel sem néz ki SW kaliberű alkotásnak. Ahhoz több kell... És ha ez már a trailer-ből sem jön át, az nagyon rossz előjel...

2018. febr. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"borús, ködös, sötét hangulat"


Milyen legyen a csempészés, tűzijáték és ünnep? :D Han Solo egy hardcore csempész volt, egy rossz fiú, akinek csak a pénz kellett. Ez pont egy borús, ködös, sötét világ.


Én nem tudok másfél perc alapján megítélni egy filmet, ahhoz meg kell nézni. És nem is várok egy fiatal, 25 év körüli Harrison Ford, mint azt sokan teszik.


Mert sokan azon vannak kiakadva, hogy a főszereplő nem úgy néz ki, mint Ford...


Anthony Ingruber mellett lobbiztak többen, bár szerintem azért ő sem egy Harrison Ford, némely videón meg képen egész jól hasonlít valóban, ha be van lőve Han Solosra a haja. De amúgy sok köze neki sincs hozzá.

2018. febr. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
f_os_ disney
2018. febr. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Remélem több Star wars hangulat lesz benne, mint a 7 vagy a 8-ban.
2018. febr. 27. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!