Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Tokyo Revengers- ben más...

A Tokyo Revengers- ben más szerint is erőltetett a dráma, a síràs- rívás, emiatt nehéz komolyan átélni a helyzetüket, sajnálni a szereplőket?

Figyelt kérdés

2021. aug. 9. 18:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem személy szerint egyáltalán nem az
2021. aug. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem.
2021. aug. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

Nekem egy kicsit igen.

Rövid idő alatt történnek a dolgok és nehéz átélni az érzéseiket.

2021. aug. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%

Nekem csak Takemicchi sírásából van már nagyon elegem. Egy nagyon

🌳sza szereplőre számítottam,azt remélve 5 rész alatt kinövi a nyavajgását, 17.részben sem sikerült.

2021. aug. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%

Nekem se erőltetett, szerintem mindenki bőgne abban a helyzetben. Engem jobban zavar az, hogy mekkora lúzer Takemichi, annak ellenére hogy egy jószívű karakter és nem tudom utálni. De például ------SPOILER----- amikor visszament megmenteni Drakent a bandacsatában, akkor tudta hogy le fogják szúrni és egyetlen egy embernek se szólt róla, még csak nem is maradt mellette mikor az az egy dolga lett volna. Szerintem az lenne a logikus ha le se vette volna róla a szemét, vagy szól a többieknek hogy figyeljenek rá mert Kiyomasa le akarja szúrni, vagy Drakennak szól hogy nagyon figyeljen Kiyomasára.

Szóval én nem bánom hogy a sírás megy, engem sokkal jobban zavar az hogy a főszereplő az egyetlen feladatát képtelen végrehajtani. Elvileg ez egy reális sztori akarna lenni és azért ennyire béna Takemichi, de szerintem pont ettől lesz szürreális hogy ekkora ereje van és nem is figyel arra ami miatt visszamegy a múltba.

Nekem tetszik hogy mindegyik szereplőt lehet sajnálni, szerintem pont ettől lehet közel kerülni még az olyan "gonosz" karakterekhez is mint Baji és Kazutora.

2021. aug. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem a sírás zavar benne, hanem az, hogy annyira shonen, hogy már fáj. Az elején még csak-csak elnéztem, hogy gyakorlatilag 12-13 éves kisfiúk keménykednek és yakuzát játszanak, de egy idő után annyira irritált, hogy dobtam az egészet. Hol az anyjuk, apjuk, hogy egy istenes pofon kiséretében hazarángassa őket..?
2021. aug. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
74%
Engem egyáltalán nem zavar. A legtöbb ember valószínűleg ugyanúgy reagálna.
2021. aug. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerinten zseniális története van, és egyre jobb lesz, ahogy jönnek az epizódok. Takemichi egy nyomoronc, de összességében engem érdekelnek a történések.
2021. aug. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 everlight ***** válasza:
100%
Takemichi mindenképpen meg akarja menteni a barátnőjét,de az alap story hogy gyerekek játszák a maffiát, elég elcsépelt.Mégha egy 20 évvel ezelötti animéről lenne szó,legalább lett volna pár rész amiben csempésznek,drogot árulnak vagy valami,hogy belelássunk a bandák mindennapjaiba. Egy rakás bunyós hülye kölyköt nézni önmagában nem olyan izgalmas
2021. aug. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

9. De legalább van valóság alapja. Ez a tudat szerintem kicsit élvezetesebbé teszi.

[link]

2021. aug. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!