Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Titeket mennyire zavar amikor...

Titeket mennyire zavar amikor hirtelen a semmiből yaoi jelenetet láttaok animékben? Pl: Shin sekai yori 8.rész,Devilman crybaby 6.rész

Figyelt kérdés

Veletek volt már olyan hogy azt hittétek csaj oszt bebaszák hogy fiú(és az titeket mennyire zavar őssze a nézzése kőzben)?. Pl: Kemeno Jihen- Akira, Re:zero- Felix, Meikyuu black company-Ranga...

Ezt egyébként mért csinálják, mi hasznuk van belőle hogy mégtőbb yaoifan legyen vagy mi?


2021. aug. 12. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:
17%
Épp most néztem a Slime- ba mi akart lenni ez, hogy majdnem lekapta a csóka a másikat. Undorító. Ennyire a beteg lobbynak akarnak kedvezni már az animékben is?
2021. aug. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
94%

A kérdés és a leírás két tök más témáról szól. Az nem yaoi, hogy egy fiúra azt hiszed hogy lány.

Nekem semmi bajom nincs vele egyébként, és nem gondolom hogy különösebb indok kéne rá hogy yaoi jelenetek legyenek egy animében, ugyanúgy ahogy arra se kell indok hogy hetero jeleneteket rakjanak bele. Pl a devilman crybabyben semmi jelentősége nincs hogy csávó vagy csaj volt Koda alatt abban a jelenetben, de ha téged zavar az ilyesmi akkor nem értem minek nézted meg azt az animét mert Ryo szerelmes Akirába, és ez óriási szerepet játszik a történetben.

2021. aug. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
78%
BL-fanként nem zavar, ha a jelenet odaillő és nem csupán fanservice.
2021. aug. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!