Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Csak engem zavar, hogy a...

Csak engem zavar, hogy a Tokyo Ghoul-ban Suzuya fiú, és nem lány?

Figyelt kérdés

2017. febr. 11. 15:23
1 2
 1/18 EmmerichB ***** válasza:
100%

Hm, engem nem zavar. Tény animében lehet lányosabb, de én inkább a mangát olvasom. Ott nem zavaró, hogy fiú. Szerintem a kinézete meg a viselkedése se lányos. Persze kicsit fura srác, de a múltja miatt érthető. Sőt a TG:re-ben kicsit változtattak is rajta, és ott egyáltalán semmi lányos nincs benne.


Téged miért zavar?

2017. febr. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Csongor444 válasza:
100%
Engem is "zavar" valamennyire de engem azért mert először azt hittem hogy lány és ha egy lány lenne ilyen az nagyon"bad ass" lenne és nem zavarna hogy annyira nem lányos de mivel fiú ezért egy kicsit csalódott vagyok mondjuk akkor is menő :)
2017. febr. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat =) Hát... Engem azért zavar, mert lánynak néz ki, a hangja is lányos. Aztán meg kiderült, hogy fiú x_x
2017. febr. 13. 14:54
 4/18 EmmerichB ***** válasza:
100%
Hm... nos igen, azt hiszem mint mindig, most is kijön, az anime és manga közötti különbség. Max csak annyit tudok mondani, érdemes mindenféle képen a mangát olvasni. Ott nekem tényleg nem érződött lányosnak. Plusz a második évadtól megmásították, unalmasabbá tették a történetet, plusz befejezetlen is. Manga más történetet mesél el, érdekesebb, harc is több, és tovább viszi a történetet. Az anime selejt a mangához képest. Legalább is a második évad, az elsőt szerettem.
2017. febr. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Én a mangát olvasom, animében a hangja valami iszonyat irritáló volt és egy totál hibbantat csináltak a karakteréből.


Amúgy múltja miatt érthető, hogy miért lányos a megjelenése, de nekem rögtön az jött le, hogy fiú.

2017. febr. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ^^ Lehet, hogy belekezdek a mangába :3 Ha jut rá idő :S
2017. febr. 14. 16:57
 7/18 anonim ***** válasza:
Én a helyedben hagynám az animét a fenébe és olvasnám a mangát és akkor talán jut is rá idő :)
2017. febr. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Az anime-vel már végeztem =D Csak van más anime is amit nézek/néznék (Pl: Corpse Party) =D De ott a hétvége :3
2017. febr. 14. 21:08
 9/18 EmmerichB ***** válasza:
Hát a corpse partihoz, nem kell sok idő. 3-4 rész max, ha jól emlékszem. Shikit, láttad? Nézz bele, ha lesz időd és nem láttad. Hangulatos horror az is.
2017. febr. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
A Corpse Party-val ma végeztem, tegnap 3 részt, ma 1-et néztem ^^ Majd meglesem azt az anime-t is :3
2017. febr. 15. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!