Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tokyo Revengers manga hivatalo...

Tokyo Revengers manga hivatalos angol fordítással?

Figyelt kérdés

Elkezdtem olvasni a mangát mert már nem tudom kivárni az anime részeket, és egy ideig teljesen jó volt a fordítás, de most tartok a 133. résznél és az elmúlt 10-20 rész annyira csúnya, helytelen, tört angollal van fordítva hogy szinte élvezhetetlen maga a történet. A kommentekben is írták sokan hogy nagyon zavaró, meg azt is hogy valószínű a hivatalos fordító otthagyta a mangát és nem lett folytatva, ezért felvették a fanok és ők fordítják.

Esetleg tudja valaki, hogy létezik-e hivatalos angol fordítás az egész mangára, és ha igen, azt valahol online meg lehet találni? Vagy eu-n belülről meg lehet rendelni a könyveket, hivatalos angol fordítással? Köszönöm előre is



2021. aug. 18. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én fizikális formában nem nagyon kaptam meg a mangát angolul, csak franciául, de biztos előre lehet rendelni valahonnan, pont mintha Amazonon láttam volna.

Online hivatalos fordításról nem tudok, de ha van az szerintem nem ingyen van. Mellesleg melyik oldalon olvastad? Csak, hogy tudjam mit kerüljek el.

2021. aug. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, tokyorevengersmanga.com -on olvasom de a rossz fordítás után megnéztem más oldalakon, és mindenhova ugyanez van feltöltve.
2021. aug. 18. 18:47
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az pech..Ahogy írtad, biztos változott a fordítócsapat. Elég kár, mivel más nyelven nagyon nem tudom elérni.
2021. aug. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]

Olvasd ezen az oldalon, itt sokkal jobb és tisztább a fordítás. Ha esetleg újra akarod olvasni onnan ahonnan a másik oldalon megromlott a fordítás akkor a 117. fejezettől kezd.

2021. aug. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!