Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tapasztalt animések! Nektek...

Tapasztalt animések! Nektek is egyre nehezebb érdekes, jó animét találnotok, ami leköt igazán vagy csak én lettem válogatos?

Figyelt kérdés

2021. aug. 26. 11:01
 1/10 anonim ***** válasza:
40%

Öregszel!


Miért tetted a kérdésed a pénzügyekbe?

2021. aug. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Egy idő után belefárad az ember a sablonba. Ez nem jelenti azt, hogy rgy sablon anime rossz, azt se, hogy egy nem sablon anime jó. Összeségébe igen. Én is tapasztalom ezt. A huszadik klisés isekai animét 3 rész után megunom.
2021. aug. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Természetes, hogy így van, láttál már több száz animét, a 300. nem lesz ugyanolyan, mint a 30., mégha minőségileg is ugyanolyan a kettő. Azt értem ezalatt, hogy minél több animét látsz, annál jobban kitágul a látóköröd az animék világában, a kis egyszerű szezonos animék már nem biztos, hogy lázba fognak hozni, ha már láttad a legjobbakat. Egyre több mindent tapasztalsz, egyre válogatósabb leszel, profibb szemmel nézed őket
2021. aug. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Én baromi válogatós vagyok (kb. minden téren egyébként pl.: filmek, sorozatok), mivel ha látok valamit, ami nagyon tetszik, akkor az elvárásaim túl magasak lesznek, ez főleg amúgy azóta van, hogy elkezdtem a JoJo-t. Előtte egyszerre nagyon sok animét néztem, de viszont mikor elkezdtem ezt nézni a többit on-hold státuszba tettem (a három negyede még mindig abban van) és miután befejeztem a Golden Windot, szinte rögtön el is kezdtem előröl + a mangákat is olvastam. Viszont azért hetente szoktam nézni a Tokyo Revengerst, a Moriartyt is nézem, bár ezzel elég lassan haladok, mivel most már a régi JoJo ovákat is elkezdtem.
2021. aug. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%

Annyit hozzá tennék egy anime szuz persze hogy dicsőíti a slime és évente 2-3 megjelenő trash isekai animéket… hiszen nem láttak még ilyent…

Csak amikor vissza nézed hogy évente volt 2-3 ugyan ilyen anime ugyan ezekkel az alapokkal szerepekkel “chad” jelzővel magyarban ez a “Jani” név feketéknél meg a “tyrone” 😂😅😂

Akkor meg látod hogy ez nem is annyira jó annyira egyedi annyira kidolgozott

2021. aug. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
23%

4 jó hir jon az új evada a jojo-nak! 😵

Amugy ha valami jót akarsz akkor a következők amik jók

Re zero

Tanya

Komosuba

Caoious hero

Shield hero

Psycho pass

Parasyte

Baki

BERSERK

Aot

2021. aug. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Én is egyre nehezebben találok az újak között nézhetőeket. De mivel rakás régebbi, vagy egyenesen régi anime van, amit még nem láttam, így sosem fogyok ki a néznivalókból. Plusz, mióta felfedeztem a donghuákat, azóta kettős az öröm. :)
2021. aug. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%
Mivel én alapvetően battle shounen-ekre vagyok orientálva, néha velem is előfordul, hogy nehezen találok egy jó harc központú animét.
2021. aug. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%
Semmi baj veled, én is így vagyok, csak nálam még az van, hogy van olyan anime amihez hasonlót néznék. Felsorolnak 50 másikat ami "olyan", mint az az anime amilyet épp keresek, mert "egy kaptafára készült", aztán nem olyan :D Remélem érti valaki, na.
2021. aug. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem vagyok tapasztalt, sőt még kezdőnek számítok az eddig 7-8 megnézett anime után is, ennek ellenére eléggé magasak az igényeim az animék terén. Előszokott fordulni az is, hogy ha valamit elkezdek,mert megtetszett a leírása, hogy időközben abbahagyom, mert megjelennek az animében olyan dolgok, amik számomra sok egy komoly történettel rendelkező animében. Úgy vagyok vele, hogy egy igazán jó,minőségi animét meg kell becsülni, és többször végignézni, mint hogy belekezdeni egy olyanba, ami a legelején még izgalmasnak és érdekesnek tűnt, de a közepe fele kezd ellaposodni.
2021. szept. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!