Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Más is így van ezzel?

Más is így van ezzel?

Figyelt kérdés
Szívesen olvasgatnék animés fórumokat, vagy lépnék be ilyen csoportokba, de mindig mikor erre adom a fejemet valahol valamelyik animéről elolvasok egy spoilert. Gondolok itt pl. az AOT-ra vagy BNHA-ra. Pl. itt gyakorin is összefutottam már vele, hogy rögtön a kérdésbe már spoilerezik is, aztán akaratlanul is elolvasom, utána meg már nincs meg az a feeling.😭 Nem lehet ezellen valamit tenni?

2021. szept. 7. 02:18
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Úgy hogy nem nézel ilyen írásokat ha ennyire a halálod a spoiler.

Engem személy szerint nem zavarnak. Sőt csak jobban meghozzák a kedvet mert a spoiler okán feljön pár kérdés az ember fejében, hogy miért ki és hogyan tette azt amit leírnak.

Meg igazából minden is spoilernek nevezhető, még a főszereplő neve is meg kinézete ha még nem láttad a művet. Legfeljebb a címe az ami nem számít annak.

2021. szept. 7. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Igen, ez is a hype animék átka.
2021. szept. 7. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
MALon azért rendben tartják, hogy ne legyenek spoiler-ek, én is ott szoktam olvasgatni.
2021. szept. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Ja, velem a Naruto-nál fordult elő. Annyira magával ragadott, hogy egyszerűen mindent tudni akartam. Elsősorban azt, hogy Naruto kivel jön össze.
2021. szept. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 D-Mano ***** válasza:
48%

Én animés mémeket néztem egy ideig. Aztán elrontványozta az egyik éppen nézett animémet az egyik mém, ami miatt elment a kedvem az animétől. Azóta nem nézek ilyen mémeket. Pedig szerettem őket. 😕


Itt gyakorin is elcsíptem már néhány rontványt, de azoknál szerencsére észrevettem, hogy az lesz, és időben abba tudtam hagyni az olvasást.

2021. szept. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezert jók a rejtett gyöngyszemek. Érdemes keresgélni alig ismert animéket. Azokhoz úgyse tudnak hozzászólni.
2021. szept. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 D-Mano ***** válasza:
48%

Tessék, egy rejtett gyöngyszem: Glass no kamen (2005). Ez egy komoly hangvételű shoujo/jousei alkotás.


Ja, ide sem írtam, hogy a Kimi no uso-ról mindenhonnan (ismerősök, facebook, youtube, gyakori, stb., kb. a csapból is Kimi no uso rontványok folytak) annyi rontványt kaptam, hogy bele sem kezdtem, pedig érdekelt eredetileg.

2021. szept. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!