Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Akik voltak már Mondoconon...

Akik voltak már Mondoconon free hug-sok azok elmondanák hogy megy ez?

Figyelt kérdés

Majd szeretnék free hug-is lenni (fiú vagyok) hátha kapok pár ölelést viszont halvány lila gőzöm nincs hogy hogyan kell ebbe egyáltalán belekezdeni és azt is tudni kell hogy alapvetően egy félénk fiú vagyok 😅

(16 vagyok ha ez befolyásol valamit és magas 180 cm)



2021. szept. 12. 23:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Amikor én kint voltam 2 éve, 17 évesen, egy csomó lány leszólított ölelésre, pedig nem vagyok túl jóképű. Akaszd a nyakadba a free hug táblát, és biztos lesz, aki odamegy. De ne félj te se odamenni lányokhoz. Általálában nem harapnak(max, ha furryk :D). Mindenki nagyon jó fej.
2021. szept. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%
Most a vírus miatt tilos a Free Hug!
2021. szept. 13. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

#2


Nem is mostanában terveztem csak gondoltam nem árt előre kérdezni hogyha ott leszek akkor már itt legyenek a válaszok


#1

És mit szoktál mondani? Mert gondolom nem csak annyi hogy random oda mennek és megölelnek😶

Vagy te megöleled őket

2021. szept. 13. 06:49
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Kinyújtották a karukat, és kérdezték, hogy megölelhetnek-e. Egyébként én sem voltam annyira bátor, hogy random lányokat ölelgessek. Ahhoz mentem oda, aki előtte már megölelt. Volt pl egy lány, aki végig egy helyben állty és osztotta az öleléseket.
2021. szept. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Bence, te vagy az?
2021. szept. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

#5


Én Peti vagyok😅

Nem tudom ki az a Bence

2021. szept. 13. 09:13
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is készítek minden alkalommal free hug táblát, vannak olyan conok is, amikor kiállok egy helyre és úgy osztok öleléseket másoknak. Akinél ugyanúgy van free hug tábla, egyszerűen odamész és megöleled, minden szó nélkül, de a végére azért berakhatsz egy "köszi"-t egyáltalán nem kell túlgondolni :D

Ha meg valaki szimpatikus, akkor odaállsz elé, kitárod a kezeidet, mosolyogsz, megkérdezheted, hogy szabad-e, aranyos gesztus, én nem szoktam elutasítani~

De azért megjegyzem, hogy vannak páran, akik tényleg nem szeretik az öleléseket, legalábbis idegenektől, szóval ne csüggedj le, ha elutasítanak (bár ez max 1-2 az 50ből)

2021. szept. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Most a covid miatt szerintem nem ajánlott az ölelés :(

De amúgy aranyos dolog

2021. szept. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

#8


Hát 2 kezemen meg tudnám számolni hogy hány ölelést kaptam és eléggé igénylem 😅

2021. szept. 13. 14:05
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
7-es, meg vannak páran, akik konkrétan (mindkét oldalról) már molesztálják az embert. Láttam ilyet free hugosoktól, és sajnos sok free hugos számol be róla, hogy ölelés közben megfogdossák a hátsóját. Főleg lányok szoktak panaszkodni. Az ölelés az ölelés, nem mások taperolása engedély nélkül. Sajnos sokan meg sem kérdik, hogy megölelhetik-e a szerencsétlen delikvenst. Másik oldalról is vannak azért idióták, akik konkrétan eléd állnak, meg sorfalaznak, hogy ne tudj elmenni. Én kifejezetten utálom már a free hugosokat, pedig nem lenne rossz kezdeményezés, csak ez is elfajult már.
2021. szept. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!