Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Akik voltak már Mondoconon...

Akik voltak már Mondoconon free hug-sok azok elmondanák hogy megy ez?

Figyelt kérdés

Majd szeretnék free hug-is lenni (fiú vagyok) hátha kapok pár ölelést viszont halvány lila gőzöm nincs hogy hogyan kell ebbe egyáltalán belekezdeni és azt is tudni kell hogy alapvetően egy félénk fiú vagyok 😅

(16 vagyok ha ez befolyásol valamit és magas 180 cm)



2021. szept. 12. 23:36
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

#10


Ohh. Akkor ez alapján jobb lenne inkább ha csak arra várnék hogy más jöjjön oda?


Nem akarok zaklatónak tűnni😅

Taperolni meg nem taperolnék. Annál fejlettebb vagyok érzelmileg

2021. szept. 13. 14:49
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, azt hittem az ocsem irta ki. Pont elozo heten kerdezte tolem hogy mit kell csinalnia a free hugosoknak?


Felteszed a kis táblát. Akit te meg akarsz olelni megkerdezed, hogy szabad-e? Ha valaki adni akar ölelést, jobb esetben szintén megkerdezi, hogy szabad-e.

2021. szept. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

#12


Áhh értem ^^


Esetleg lehet ennek valami árnyoldala?

Mondjuk ha a lányokat letapizzák akkor inkább csak a lányokra tekintve lehet gondolom


Fiúkat nem igazán szokta senki sem tapizni szerintem


De ha valakinek van rossz tapasztalata mint free hugos azt is le lehet írni

2021. szept. 13. 17:39
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Hello! Hozzám conon odajöttek és megkérdezték hogy megölelhetnek e. Szerintem csinálj majd egy free hug táblát és járkálj vele, conon is láttam így sok embert, csak nem mertem odamenni hozzájuk :')
2021. szept. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
14-es, nem hiszem, hogy most Conon engedni fogják a vírus miatt a free hugot. Nyárin sem javasolták, és nem is voltak nagyon free hugosok.
2021. szept. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
15-ös! Nyárin voltam kint és jöttek hozzám, pedig láttam hogy tilos volt a free hug meg bent kellett volna maszkot hordani de senki nem viselt. A Con Piknik meg tudom más, de ott sok volt a free hug! :D
2021. szept. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!