Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Violet evergardennek lesz 2...

A Violet evergardennek lesz 2 évada?

Figyelt kérdés

Szoval ugye az anime egy 13 reszes sorozatbol +3 filmbol all

Es nagyooon tetszett szoval erdekel varhato e 2 evad?

sajnos a 3. filmet nem talaltam sehol magyar felirattal ezert angol felirattal neztem meg viszont nem nagyon tudok angolul, szoval annyira nem tiszta mi is tortent a filmben pl

a vegen amikor 50 evvel kesobb van akkor meghalt violet es a tobbiek vagy nem?

Es egyutt maradtak vegul Gilberttel?


Illetve van ennek az animenek valami kulon oldala pl instan vagy facebookon? kerestem mindenhol de nem talaltam eredeti oldalt csak ilyen idezetes meg stb.

Koszonom ha barki valaszol barmire :)



2021. szept. 13. 06:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Most egy gyors gugli után találtam egy cikket ami szerint Kyoto Animation dolgozik rajta, és ha ezek a források hihetőek, akkor most év végén, vagy 2022 elején jöhet ki.

Animékre specifikusan szerintem nincsenek külön hivatalos oldalak, ha csak nem olyan komolyan nyomják a marketinget. Inkább a stúdió, ami készíti az aktuális animét az, ami a legközelebb van ahhoz amit keresel.

2021. szept. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!