Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Miért nincs mai napig szinkron...

Miért nincs mai napig szinkron ezekhez az animékhez? One piece,one punch man,fairy tail,attack on titan,jojo bizzare adventures gintama.

Figyelt kérdés
Tehát arra vagyok kiváncsi hogy vajon miért nem készült magyar szinkron a fent emlitet animékhez mert érdekes modón az olyanokat le tuták szinkronizálni mint a bagukan,beyblade metal fusion master,inazuma eleven,yo kai watch ezekhez volt igény szinkront csinálni de azokhoz már nem mivel ezek nem olyan népszerűek mint a föntiek meg valyon miért csak az ilyen török mexikói sorozatokhoz meg ilyen my little pony és ovisoknak való meséket le szinkronizálnak de animéket meg nem ha már a dragon ball supert és a my hero academia hoz készült magyar szinkron akkor valamikor azokhoz is kénne már csinálni anime fanok ti mit gondoltok van köztetek olyan aki örülne annak hogy lenne magyar szinkron a fent emlitet animékhez csak olyan irjon aki szereti a magyar szinkronos dolgokat mivel hogy én szinkronosan szeretek nézni filmet rajzfilmet animét 20/f

2021. szept. 19. 18:38
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:
#20 a naruto nem igazán érdekel engemet fairy tailt nem nem mondanám pocséknak de ezzel nincs gond hogy ha igy látott azt meg még olyan animéket felejtetem el leirni mint a demon slayer goblin slayer k on
2022. jan. 1. 19:28
 22/42 anonim ***** válasza:

#20-as vagyok. Jó, talán egy kicsit nyers voltam, bocs. A Fairy tail nem teljesen rossz, a látvány és a zene az valami hihetetlenül király lett, jobban épít hangulatot, mint más ugyanebbe a műfajba tartozó animék. A történetben is vannak érdekes fordulatok. A karakterek is érdekesek, de egyik sem fejlődik vagy meg marad háttér szereplőnek, aztán már alig látjuk. A világ nincs (vagy csak alig van) kiépítve, és sok a másolás a Naruto-ról. Erőrendszer az egyáltalán nincs, ha gyengébb vagy valakinél, elmondasz pár sort a barátságról, aztán nyert ügyet van. Plusz az összes power up random és nincs magyarázva. Nem azt mondom, hogy ez rossz, ez minden battle shonen-re jellemző, de a Fairy tail, csak erre épít. Az edzéseket is, csak elbaromkodják. Továbbá, túl sok az ecchi. Annyira mintha az alkotó bizonyítani akarta volna, hogy igenis vérzik az orrod, ha fel vagy izgulva.


Röviden: A Fairy tail jól indít, de az animációt és zenét kivéve mindenhol megbukott. És ezt úgy írtam, hogy végig néztem ezt az animét.

2022. jan. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 everlight ***** válasza:
83%
22.Én is végignéztem,egyszerűen borzalmas.A zenéjét leszámítva semmi pozitív nincs benne.
2022. jan. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:
Meg ottvan a konosuba mob psycho 100 evangelion illetve 18 as miért irsz ilyen baromságot nem kell nézni magyarul akkor neked ha nem birod a saját anyanyelveden nézni filmet sorozatot animét
2022. márc. 12. 21:13
 25/42 anonim ***** válasza:

#24

Abban igaza van a 18-nak, hogy a szinkronos animék nem mindig a legjobb választások. Bár azért vannak jól sikerültek, de az eredeti szinkron általában jobb szokott lenni animék esetében (jó példa erre a nemrég legyártott "Hősakadémia", ott is eléggé mellényúltak hangok terén, vagy a régebbi Bleach fura fordításai).

De nem mondom, hogy mind rossz. Csak nem mind jó. És gondolom a 18 is erre gondolt, csak rosszul fogalmazott.

2022. márc. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:
Én csak magyarul szeretek nézni dolgokat kit érdekel hogy félre van forditva ha valaki nem látta elötte azt
2022. márc. 18. 14:29
 27/42 anonim ***** válasza:
Az már nem a mi problémánk kérdező ha nem szereted a feliratokat.
2022. márc. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:
Az én broblémám sem az hogy nem szereti valaki a szinkront
2022. márc. 21. 15:15
 29/42 A kérdező kommentje:
+code geass
2022. márc. 26. 20:21
 30/42 anonim ***** válasza:
Nem akarok senkit és semmit sem megbántani, de néha a szinkron elég pocsék. Bár a Naruto, Death Note, My Hero Academia, Dragon Ball ezek tök jók voltak. Viszont a One Pieceben Luffy-nak semmilyen magyar hang nem illene. Franky Super-jét is nehéz lenne eljátszani. Magyarán annyi hogy nem illene egy hang sem egy karakterhez sem. Sőt nem gyerekeknek készült. Tini korosztályt célozta meg. Igaz nem egy nagyon véres valami de azért nem kéne 8 éveseknek mutogatni. Vannak jelenetek amik elég véresek. Demon Slayer. A szinkron lehet nem lenne rossz, de szintén a TV-n eléggé hát nem lenne a legjobb. Elég véres és néhány esetben felkavaróak a képsorok. Fairy Tailhez lehetne de akkor minden ecchis jelenetet át kéne rajzolni. JJBA. Szintén nem illenének a hangok a karakterekhez. És a TV-n se lenne jó mert véres szintúgy. One Punch Mannel nem lenne bajom igazából. Attack On Titan. Jó lenne. Csak annyi a gond, hogy a TV nem adná le. Embereket esznek benne, titánok tarkóját vagdossák. Szerintem ennyi a lényeg.
2022. máj. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!