Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Miért nincs mai napig szinkron...

Miért nincs mai napig szinkron ezekhez az animékhez? One piece,one punch man,fairy tail,attack on titan,jojo bizzare adventures gintama.

Figyelt kérdés
Tehát arra vagyok kiváncsi hogy vajon miért nem készült magyar szinkron a fent emlitet animékhez mert érdekes modón az olyanokat le tuták szinkronizálni mint a bagukan,beyblade metal fusion master,inazuma eleven,yo kai watch ezekhez volt igény szinkront csinálni de azokhoz már nem mivel ezek nem olyan népszerűek mint a föntiek meg valyon miért csak az ilyen török mexikói sorozatokhoz meg ilyen my little pony és ovisoknak való meséket le szinkronizálnak de animéket meg nem ha már a dragon ball supert és a my hero academia hoz készült magyar szinkron akkor valamikor azokhoz is kénne már csinálni anime fanok ti mit gondoltok van köztetek olyan aki örülne annak hogy lenne magyar szinkron a fent emlitet animékhez csak olyan irjon aki szereti a magyar szinkronos dolgokat mivel hogy én szinkronosan szeretek nézni filmet rajzfilmet animét 20/f

2021. szept. 19. 18:38
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:

#30

A Fairy Tail esetében az hatalmas változtatás lenne. Az anime nagy része ecchi (ha saccolni kéne olyan 20-35%ot mondanék).

2022. jún. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:
+tengen toppa gurren lagann
2022. jún. 13. 20:29
 33/42 anonim ***** válasza:
30-as vagyok. Gurenn Lagann egyébként jó lenne szerintem. Csak tudod, nem lehet csak úgy szinkront csinálni. Meg kell venni ahhoz az animét és az nem kevés pénz. Ja és attól is függ hogy jó a bevétel, vagy sem.
2022. jún. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 everlight ***** válasza:
30.a német szinkronnál csak jobbat lehet csinálni.Az Aot miért ne adnák le? A South parkot 15 éve adják hazánkban és semmit nem cenzúráztak ki belőle.A Fairy tail így is sokkal lightosabb .
2022. jún. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:

#34

Nem a 30-as vagyok, de azért van különbség.

Az S.P. köztudottan felnőtteket céloz meg, így könnyen adható cenzúra nélkül esti műsorblokkban. Míg az általad említett animék inkább tini srácokat céloznak meg, így a műsoridővel és a cenzúrával lenne macera rendesen.

2022. jún. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
#34 30-as vagyok. Az Aot még nagyon késő esti műsorokban sem állná meg a helyét hisz nagyon véres. A South Parkban nincsenek olyan jelenetek mint az Aotban. Káromkodás van benne csupán, Az meg nem olyan mint az emberevés, öldöklés.
2022. jún. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 everlight ***** válasza:
36.Bőven volt véres jelenet a south parkban.Nem láttál elég részt.
2022. jún. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 Kecske_bak ***** válasza:

1.Nem hozna be elég profitot. Csomagokban vásárolják a licenszeket a sorozatokhoz,ezért ha le akarnák pl a One Piece-t szinkronizálni,több sorozatot is le kéne. Az össz ára az egésznek nem érné meg. Ezért van sok török sorozat-nagy anime franchiseokhoz képest olcsó

2.Egész nagy a tradíció itthon hogy "ha rajzolt,akkor mese,és azt csak gyerek nézi". Nehéz lenne nézettséget szerezni,ha csak gyerekeknek sugározhatod.

3.Láttad,mit mondtak a magyar anime szinkronokról,melyek most léteznek? Mindenki kritizálja,és az átlag anime fan vagy japánul felirattal,vagy angolul nézi.


Jó lenne magyar szinkronos anime,de a jelenlegi viszonyok alapján nem érné meg senkinek. Talán később,mikor lehal az "animáció=gyerekmese" sztereotípia,akkor talán beszélhetnénk szinkronról. De abba bele telik még pár év. Vannak szinkronok itt-ott. Egy-két éve az mha is kapott szinkront. De nagy valószinűséggel még pár évig nem lesz gyakori a szinkron

2023. máj. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:

#38

Az mha kivétel ebben az esetben. Mert az alapból gyerekeket céloz meg, pontosabban tini srácokat.

2023. máj. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 Kecske_bak ***** válasza:

#38


Talán rosszul tudom,de mha is csak azért lett szinkronizálva,mert egy nagyobb csomagnak volt a része

2023. jún. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!