Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Nemrég kezdtem animéket...

Gretuska08 kérdése:

Nemrég kezdtem animéket nézni, és szeretnék minél jobban képben lenni a témában, viszont élvezni is szeretném, milyen animéket ajánlotok?

Figyelt kérdés

Arra rájöttem, hogy szeretem a horror műfajt, esetleg a fantasyt vagy az akciót. Viszont azt tapasztaltam, hogy a neverending animéket nem bírom végignézni, a shoujo-kkal egyetemben, kínszenvedés számomra. Megnéztem a:

Kakegurui-t

Another-t

When they cry-t

Death note-ot

Sword art online 1. évadát

Black butler-t

Naruto nézés alatt van

Kamisama Hajemimashta-t

Brand new animal-t

One punch man-t

Bnha 1,2,3 évadát

No game no life-ot

Satsuriku no tenshi-t

Yakusoku no Neverland-ot.

Ezek után mit kéne néznem.

UI: Tudom, hogy egyes animéknek több évadjuk is van, de valahogy nincs lelkem megnézni. Kérlek emiatt ne savazzatok.



2021. szept. 30. 22:03
 1/9 anonim ***** válasza:
58%

Jo tanács a narutot japan szinkronnal és ki hagyhatod a filler részeket!

A filler azt jelenti hogy olyan részek amik nem a mangát követik általában ido húzás miatt csinál az adott anime studio! 1-2 nem rossz pl a chikara arc (az arc fejezetet jelent) de ez majdnem a shippuuden vége fele van! Amugy tényleg magyon jó!

A többi sem rossz de az eredeti manga részek mellett gyengék!

Meg kb durván a fele filler!


Ha horror vagy is olyan szeru akkor

Dusk maiden ez egy kissé horror de inkabb rejtély valamint egy elég szép románc is van benne! A lényege hogy egy srac elott egy szellem megjelenik

Műfajban az egyik legjobb!


Tokyo ghoul (utolso évad hát felejtos mert hatalmasat ugrik konkrétan a manga felét kihagyja ez a fanoknak lett készítve…) dark fantasy akcio eléggé komolyabb hangvételű


Berserk na ez elég kemény és tényleg komoly mű! (Elsonek a 3 golden age movie majd a 2 sorozat)


Claymore ez régebbi de elég jó megint csak dark fantasy akcio középkori a berserk is az


Noragami egy megint csak nagyon jó! Japan Istenekről szol lényegeben eléggé ember szeruek haosnló mint a görög (mert ott is ember szeruek) de itt pl kívánságokat teljesítenek csak nem varázs erővel 😅 a főszereplő egy eléggé szerencsétlen és kb apró pénzért teljesít bármit szinte (takarítás mosás stb dolgokat tud csak kifogni 😂) eléggé vicces de egy nagyon komoly akcio dús anime a masik meh hogy vannak szörnyek fantomok na ezt az istenek irtják szent kincsekkel amik a halott emberek lelkeibôl tudnak késziteni (a halott emberi lelkek mnigesztálodnak emberi alakban ha harcra kerül a sor akkor valamilyen fegyver vagy ruha alakba)


Te zero kara hajimeru isekai seikatsu - ez egy isekai anime azaz a főszereplő a valos világból átkerül egy fantázia középkori világba! Nem lövöm le a storyt mert sablonos nagyon jo a műfajban a legjobb (magyon sok szar isekai van ami egymást másolja és már a lerágott csontot másolja! Pl slime stb de a re zero nem + ne tévesszen meg a szép színes rajzolás eléggé sötét durva anime!!!)


Guilty crown na ez anno agyfaszt okozott lelkileg megterhelő volt nem csak nekem! Petíció indult hogy legyen alternativ befejezés! 😅 megéri megnézni mert jó


Kanata no astra ez egy sci-fi űrhajós megint csak qurva jó 1 csapat diák űrhajó útra megy mint nyári kirándulás (olyan fejlett a világ) na ebből lesznek a problémák!


Komosuba na megint isekai de ez egy oarodi anime kb mint a one punch man (persze nem op a főszereplő ellenben sok nem parodia nagyon is komolyan vevő isekai anime ahol a főszereplő kb isten és kvantum számítógép van az agyaban aztán csak egy random srac rosszabb esetben egy 30-as kiégett lúzer akinek se barátnő se jó munka se semmi hanem egy full luzer… na ez az isekai 80%-a!)


Most csak ennyi jut eszembe de nézz körbe van sok kérdés erről amiben sokat felsorolnak

2021. szept. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Monster

Beastars

Wolf's Rain

Higurashi no Naku Koro ni

Hellsing

91 Days

Banana Fish

Slayers

2021. okt. 1. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek, mindenképpen ránézek az animékre.
2021. okt. 1. 06:30
 4/9 anonim ***** válasza:
22%
Igen beastars hű egy nagyon durva darab mint Annie eléggé nem szokványos mert egyszerűen nem anime hanem egy mű! Mester mu! Kell hozzá egy kis erős idegzet mert durva dolgok történnek benne de nagyon ajánlatos csak nem úgy mint anime hanem egy történet/mű mint pl a keresztapa vagy Harry Potter gyűrűk ura
2021. okt. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%

Re:Zero


Inuyashiki


Kaifkuku jutsushi no yarinaoshi


Black clover


Death Note


Shingeki no kyojin


Enen no shoboutai


One Piece

2021. okt. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%

Clannad

Plastic memories

Mirai nikki

Tensei shitara slime datta ken

Tsuki ga michibiku isekai douchuu

Steins; gate

Parasyte

Inuyashiki

2021. okt. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%

Én már veterán vagyok animék terén, de én se bítom a neverend8nf meg shoujo animéket.

Vígjátékok jöhetnek? Ecchi? Bár ezt inkább fiúknak.

2021. okt. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is veteránnak mondhatom magam, sajnos ajánlásoknál olyan ritkán látom már az Akirát, pedig nagyon jó. Az animáció szép és igényes, például mozognak a szájak, a csuklók, az ujjak! Nem csak úgy, mintha egy hal tátogna, nem ökölben vagy összefont karral van a kézfej folyton. A zene találó, a hangulattal együtt mozog. Műfaja cyberpunk, a történetben van minden ami drámai és epikus (politika, tudomány vs etika, az igaz barátság megkérdőjelezhetősége, és még sorolhatnám), ezt kár lenne kihagynod.


Valaki összevissza hadovált a Beastars-ról, nem csodálkoznék, ha ezután elmenne a kedved, de egyébként egy jó anime, komoly társadalmi problémákat boncolgat egy lovestory mögé bújtatva.

2021. okt. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Death note

Yu yu Hakusho

Kimetsu nő yaiba

Full metal alchemist

2021. okt. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!