Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » One Punch Man 3 évadáról...

One Punch Man 3 évadáról valami info nincs??? Egyáltalán lesz??

Figyelt kérdés
2021. okt. 22. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos lesz még, a manga is megy erősen. Lehet hogy még várnak/vártak kicsit a mangára, mert nincs elég anyag, és tovább tart a szokásosnál
2021. okt. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Közben neten szét néztem jobban, állitolag 2022 július lesz a premier, hát ki tudja…. Egyik legjobb anime ezzel léptem be ebbe a világba. Manga kár hogy nincs magyarul
2021. okt. 23. 09:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Van magyar fordítás :)

[link]

Cp84-en végződött az anime második évada, szóval 85.-et linkeltem, innentől olvashatod

2021. okt. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom! Akkor ez alapján megy a sorozat is ugye?
2021. okt. 23. 14:39
 5/5 anonim ***** válasza:

Amennyire én tudom, igen.

Úgy van ez hogy a szerző, ONE, maga írja is illusztrálja a webcomic-ot, ami elég nyomin néz ki mivel ő nem egy művész, és asszem az a sztori, hogy Yusuke Murata, aki a mangát illusztrálja, találta meg a webcomic-ot, tetszett neki, és vállalta, hogy illusztrálja, meg hogy segít népszerűsíteni. Szóval a nyomin kinéző webcomic van legelőrébb, aztán a manga, és utána az anime. Szóval még ha ONE úgy dönt, hogy végzett a webcomic-kal (ami nem valószínű még egy ideig), akkor is van még a mangának mivel dolgoznia egy darabig :)

2021. okt. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!