Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Az Inuyasha manga/anime...

Az Inuyasha manga/anime rajongóinak mi a véleménye a Yashahime-ről?

Figyelt kérdés

Nem akarok senkit megbántani, mert én is nézem, és szerintem sem rossz folytatás, de olyan mintha az Inuyasha-t nézném végig mégegyszer :/



Plusz elég nagy csalódás volt a számomra, hogy Inuyasha és Kagome nem tudta felnevelni Moroha-t, mert a sors megint megszivatta őket.



2021. nov. 25. 18:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem borzalmas. :')

Nekem az Inuyasha az egyik örök kedvenc, de ez a folytatás valami botrányos. Szerintem egyáltalán nem hasonlít az Inuyasha-hoz, max annyiban, hogy a soundtrack ugyanaz. De a kivietelézés, a történet, kb minden borzalmas. A karakterek nincsenek kidolgozva rendesen, kb minden epizódra jut 1-1 aktuális gonosz akit le kell győzni, hirtelen milyen erős valamelyik gyerek, az ő történetszáluk teljesen kusza, összevissza halad, nincs semmi normális fejlődés. Olyan, mintha a storyline mellett ide-oda ugrálnánk. Olyan "szétesett" az egész, mintha félkész lenne a történet, menet közben találnák ki, hogy éppen mi történjen legközelebb. Nekem abszolút nem tetszik, hatalmas csalódás számomra.

2021. nov. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%
Nem mondom magam Inuyasha rajongónak, Yashahiméből csak az első évadot néztem meg és csalódásnak találtam. Az eredetinek egy jól kiegyensúlyozott főszereplő csapata volt. Inuyasha, Kagome Miroku, Sango, mindnek megvolt a maga szerepe. Az újban meg van három tomboy lányunk, kettő testvér, egy unokatsetvér, de ez sosem érződik igazán. Az eredetiben továbbá az elejétől volt egy hosszútávú cél, amifelé haladtak és emellett voltak rövidtávúak, az újban pedig... Towa vissza akarja szerezni Setsuna álmait, mert hogy az úgy rossz, hogy nincs neki, Moroha meg...? csak úgy együtt lóg velük valamiért? Ez volna a hosszútávú cél, mellé pedig ott volt az a meteoros világvége dolog, amit egy vagy két rész alatt megoldottak. Nincs egyensúlyban. És persze, valami történik a háttérben, de arról 24 rész után csak annyit tudunk, hogy valami és történik, arról viszont fogalmunk sincs, mi az és mit kell/kell-e egyáltalán kezdeniük vele valamit. A főszereplők nem aktív alakítói, hanem passzív elszenvedői a cselekménynek és csak sodródnak az árral.
2021. nov. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
52%
engem főleg a kinézet zavart. Azt hittem 3 fiúról fog szólni a történet.
2021. nov. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Gyerekkorom egyik kedvence az InuYasha, ezért végignéztem a Yashahime 1. évadát. (A második évadot kerestem október elején, akkor még nem volt fent, azóta meg nem volt eszemben. Szóval most nézek majd bele.)

Nézhető volt, a filler részek kicsit tükrözték az alap sorozat kalandozós hangulatát, viszont úgy gondolom, hogy egy 12 részes animénél ezt nem kéne eljátszani. Bízom benne, hogy a második évadban kicsit jobban fog haladni a sztori, illetve, hogy jobban kialakul valami kapcsolat a karakterek közt, és hogy Towa megkomolyodik végre.

2021. nov. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik, de a történet (ahogy fentebb is írták), időnként csapongó, nincsen kidolgozva alaposan, hogy milyen erejük van a lányoknak, nincsenek fejlődési szintek. Amikor már azt hiszed, hogy végre lesz egy jó történeti szál, az egészet ellövik. Ettől függetlenül tetszik, Sesshi most is olyan isteni karakter mint az Inuyashaban, Moroha imádni való azzal a bolondos karakterével (ami egyértelműen egy Kagome-Inuyasha mix), Sango érdekes, komoly karakter, egyedül Towaval nem vagyok megelégedve, pedig neki kéne lennie elméletileg a főszereplőnek.
2021. nov. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Sango? Nem Setsuna-ra gondoltál?
2021. nov. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
#6: Bocs, de igen.
2021. nov. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Egyébként ahogy nézem, a második évadban is sok filler kaland lesz. Ami amúgy alapjáraton nem baj, csak akkor ne kelljen megint egy évig várni a következő 12 részre, hanem jöjjön hetente folyamatosan.
2021. nov. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
ja, és ne 12-24 részes legyen, hanem legalább 100 (mint az Inuyasha)
2021. nov. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Towa az agyamra megy.Setsuna után nyekereg állandóan nagyon idegesítő. Értem én,hogy a testvére,de ez már túlzás. Moroha az egyetlen szerethető karakter számomra. Az Inuyashaban Sesshomaru volt a kedvencem,de már ő se az igazi...
2021. nov. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!