Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mondanátok romantikus animéket...

Mondanátok romantikus animéket, rövid tartalommal?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék romcsi animét nézni, de nem találok olyat amit még nem láttam.

2021. dec. 11. 13:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy listát küldesz. Hogy miket láttál. ^_^
2021. dec. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Hát beillesztem a listám az összes animével amit láttam.:

Given

Naruto

Naruto shippuuden

Boruto

Charlotte

Fairy tail

Black clover

Say i love you

Kamisama kiss

itazura na kiss

Nana

Golden time

Kuroko no basketball

Haikyuu

Attack on titan

My hero academy

Demon slayer

Tokyo revengers

Kiss him, not me

Kuzu no honkai

Bunny girl senpai

Snow White with the Red Hair

Kimi no todoke

Aru haru ride

Kokoro connect

Nozaki kun

Kaichou wa meido sama

The pet girl of the sakurasou

Tamako market

Special A

My little monster

Orange

Ouran high school

reLife

sword art online

Kimi no na wa

Toradora

your lie in april

Bleach

Hunter x Hunter

Sailor moon

Death note

One punch man

Code geass

Death parade

Sk8 infinity

Fruit basket

Soul eater

K-ON

Black butler

Yuri on ice

School days

Jigoku shoujo

Certain magical index (3)

Vampire knight

Baka to test

Paradise kiss

Tokyo ghoul

B gata h kei

Ybc

Darling in the frannx

Setokai yakuindono

Mob psycho

Wotakoi

Jujutsu kaisen

Diabolik lovers

Banana fish

Citrus

25- sai no joshikosei

No game no life

Saiki k

Bungoo stray dogs

High rise invasion

Slime datta ken

The misfit of demon king..

Akatsuki no yona

Another

Assasination classroom

Ao no exorcist

Noragami

Basilisk

Beastars

Chuunibyou

Dance with devils

Dance in the vampire bund

Danna ga nani o itteiru…

Domestic no kanojo

Dororo

Fortune arterial

5-toubon no hanayome

Gintama

Gleipnir

Grand blue

Hajimete no gal

Hataraku maou-sama

Hyouka

Nagatoro-san

Inu x boku SS

Isekai maou to Shoukan shoujo..

Jaku-chara tomozaki-kun

Toilet- bound Hanako-kun

Little witch academia

Kaguya sama love is war

Kai byoui ramune

Kakegurui

Kamisama ni Natta hi

Kanojo, okarishimasu

Takagi-san

Kiss x Sis

Kobayashi-san

Nanatsu no taizai

Mairimashita! Iruma kun

Mahoutsukai no yome

Masamune-kun no revenge

Okusama ga seitokaichou!

Oweri no seraph

Platinum end

Sakamoto desu ga

Angels of death

Soredemo sekai wa utsukushii

Brother conflict

Munou no nana

3D kanojo real girl


Ezeket láttam, meg még +10-20at de abból max 3 romantikus.

Hátha segít hogy olyat mondjatok amit még nrm láttam.

2021. dec. 11. 14:11
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Lovely complex, Silent Voice ?
2021. dec. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Lemaradtak a listámról, de láttam.
2021. dec. 11. 16:27
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Horimiya

Byousoku 5 Centimeter

Kimi no Suizou wo Tabetai

Ore Monogatari

Kannagi

Ookami Kodomo no Ame to Yuki

HELLO WORLD (és Another World, ez jött hamarabb)

Fune wo Amu

nem rövid:

Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru.

2021. dec. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkun to Kanojo


Ez a romantikus komédia egy meglehetősen tsundere (eleinte zárkózott és modortalan, de később kedves) fiú, "Akkun" és barátnője "Nontan" mindennapjait. Akkun nyersen bánik Nontannal. Egyfolytában szidalmazza és elhanyagolja, azonban teljesen bele van habarodva. Időnként követi vagy kihallgatja. Nontan mit sem sejt Akkun ezen oldaláról.

2021. dec. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nijiiro Days


A történet középpontjában négy jó barát áll, akiket kortársaikhoz hasonlóan csak egyetlen dolog foglalkoztat: az első szerelem. Az álmodozó Hashiba Natsuki épp most találta meg azt a sztoikus Kobayakawa Anna személyében. A playboy Matsunaga Tomoya csak játszani szeret a lányokkal, ám Anna legjobb barátnőjét, a zárkózott és nyíltan férfigyűlölő Tsutsui Marit mégsem tudja magára hagyni. A szadista fétissel rendelkező Katakura Keiichi nehezen talál hasonló érdeklődésű barátnőt a diáktársai között, de Matsunaga Nozomi (Tomoya húga) nem tágít mellőle. A mangaka Naoe Tsuyoshi pedig már egy párt alkot a cosplayelő genki lánnyal, Asai Yukikóval.

2021. dec. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Leírok egy párat, amit én szerettem, és ahogy néztem, nem volt a listádon :) De lehet, hogy láttál belőlük.


Kimi no Iro Machi - Nekem az egyik kedvencem. Az a baj, hogy ha leírok bármit is róla, akkor spoiler lesz, vagy túl banálisnak fog hangzani. Szerintem ezzel kezdd :)


Nishi no Yoki Majo - Egy regény alapján készült, így elég töredékes. Érdemes figyelmesen nézni, hogy a részletek világosak legyenek.


Cross Game - Sport téma, konkrétan baseball. De emellett elég erős a szerelmi szála. Egy fiú gyerekkori (lány) barátja meghal, innentől kezdődik igazából el történet.


H2o - Footprints in the Sand - kiközösítés, pszichés zavar


Myself; Yourself - szintén kiközösítés; de itt bejön, hogy egy fiú talákozik egy gyerekkori barátjával, akit nem ismer fel. Szerintem ez és az előbbi viszonylag hasonló.


Ef - A tale of memories; Ef- A tale of melodies - komplikált lenne leírni, de különböző szerelmi történetek összefonódásából áll


Gulty Crown - disztópia, melyben egy fiú képessé válik kivenni az emberekből a lélek fegyverét, ezzel az erővel lázadásba kezdenek.


Fuumenkei Noise - Nino gyerekkori barátja elköltözik, innentől a lány zárkózott lesz, de megismer egy új barátot, viszont attól is el kell búcsúznia. A következőkben középiskolásokként találkozunk velük. A zenének központi szerepe van. Sajnos az anime elég befejezetlen. Én a végét elolvastam mangában.


Fuuka - itt is a zenéé a főszerep, de a történet sokkal egyszerűbb, mint az előzőnél.


Kimikiss Pure Rouge - gyermekkori barátság és szerelem.


Konbini Kareshi - jelentése "bolti barát" (kareshi - boyfriend jelentésben). Itt is párhuzamos szerelmi történetek futnak,a csattanó a végén van)


Akane Iro-ni Somaru Saka - egy fiú szerelmet vall egy új osztálytársnőjének, de vajon tényleg őt szereti...?


Ginban Kaleidoscope - két lélek összekapcsolódik, és szerelem lesz belőle - régi anime, de nagyon jó


DN Angel, Kamikaze Kaitou Jeanne - ezek eléggé hasonlók. Úgy látom, szeretik a japánok az ilyen mestertolvajos témát (vannak még más hasonlók is, mint pl. a Magic Kaitou), de ebben a kettőben erős a szerelmi szál, mindkettőt ajánlom. Egyébként kicsit megijedtem tőlük, hogy ilyen magical girl cucc lesz, de nem.


Kanon - gyermekkori baráttal találkozik újra afőszereplő, illetve annak a szellemével. Hogy végül is mi történt a kiscsajjal, az a történetből kiderül.


Karin - a címszereplő egy vámpír, amelyik vért termel. Szóval amikor megharap valakit, akkor plusz vért ad neki (és boldogsághormont). Bonyolítja a helyzetet egy osztálytársa is.


Nagi no Asukara - régen az emberek a tengerben éltek, ma már annyira kevés tengeri gyerek van, hogy be kellett zárni az iskolát, és akik maradtak, a felszínre kényszerültek a fenti iskolába.


Moviek:

Tenki no Ko

Josee to Sakana-tachi

2021. dec. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Akatsuki no Yona
2021. dec. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 LEszti0611 ***** válasza:

Hát ez, amit mondani fogok romantikus, viszont "horror", de azért lehet, hogy tetszeni fog

-Mirai Nikki (Future Diary)

2021. dec. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!