Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A mo dao zu shi 3. évadát...

A mo dao zu shi 3. évadát mikor fogják folytatni a feliratozását?

Figyelt kérdés

2021. dec. 14. 18:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen, de nem lehet tudni hogy mikor fogják folytatni.
2021. dec. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Amikor kedvük lesz hozzá. Ingyen csinálják, örülj, hogy van egyáltalán.
2021. dec. 15. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Örülök neki persze, csak tudni szerettem volna mikor jönnek a következő részek.
2021. dec. 15. 18:54
 4/9 anonim válasza:
58%
Még mindig semmi hír a Mo Dao Zu Shi 3 évad 4 részének a feliratozásáról? Én értem, hogy ingyen csinálja és hálás is vagyok ezért neki, de ha már a nagy részét lefordította az animének, akkor ezt már igazán befejezhetné. Nem tudom, hogy lehet-e olyat csinálni, hogy más fordítását valaki más fejezi be, de még az is jobb lenne mint a semmi.
2022. jan. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Tanulj meg angolul 😘
2022. jan. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Eddig sajnos németet tanultam és most kezdtem el még csak az angolt tanulni viszont anime ügyben eléggé türelmetlen vagyok és egy évezrednek tűnik jelenleg az angolt megtanulni persze igyekszem de abban reménykedek, hogy előbb jön a magyar nyelvű fordítás és végig tudom nézni minél hamarabb,de azért köszi a tippet.
2022. jan. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Van német felirat is.
2022. jan. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet van hozzá német felirat is de attól még lehet nem tud olyan jól németűl hogy azzal nézze mivel a német egy elég nehéz nyelv(tudom hiszen én is németes voltam és egy fél éve tanulok csak angolt). Viszont főleg a Mo Dao Zu Shi-ban vannak olyan szavak amiket hiába vagy jó angolos nem érted, főleg egy kezdő nem, ezért lenne jó a magyar felirat mert akkor nem csak a videót bámulná hanem meg is értené.
2022. jan. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Elkezdtem német felirattal de hiába, nem értek belőle sok mindent főleg ebbe az animében rengeteg bonyolultabb kifejezés van amit még sokszor magyarul is nehéz megérteni és egyet értek a 8. válaszolóval. Remélhetőleg jön lassan a feliratozás folytatása.
2022. jan. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!