Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi a véleményetek az Inuyasha...

Mi a véleményetek az Inuyasha című animéről? Megéri megnézni?

Figyelt kérdés

2021. dec. 27. 20:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kagome irritál, amúgy gyerekként elég ijesztő volt. Nem emlekszem hol hagytam abba, de egész jó volt.
2021. dec. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
1.-vel egyetértve tényleg elég irritáló Kagome,aki sajnos a főszereplő. Szerintem abszolút hanyagolható alkotás,de nézz meg 5 részt és döntsd el,hogy tetszik-e vagy sem a felhozatal.
2021. dec. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

szerintem szórakoztató és jó

persze csodákat nem kell várni, de egy nagyon jó kis régi anime, tetszetős zenével

én azt mondom megéri, ha tetszik az első pár rész

egyedül a vége hagy némi csalódottságot

2021. dec. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
gyerekkorom kedvence volt, ezért pozitívabban állok hozzá viszont azt félre téve nem tartom jó animénak.
2021. dec. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes anime. Jó a történet, de szerintem nem kell azt a másik világot ,,középkori japán"-nak nevezni, mert nem igazán érződik annak, csak felépítésben.


Bár annyi baj van a történetvezetéssel, hogy amíg csak Inuyasha és Kagome keresi a szilánkokat, olyan mintha epizódikus lenne a történet. Nem mondom, hogy rosszak, igazából örültem volna, ha tovább tart, hogy csak 2-en vannak, de ezeknek a részeknek, mintha igazából nem lenne semmi jelentősége. Kivéve annak, mikor először látjuk Inuyasha ember külsejét.


A karakterek szerintem jól ki lettek dolgozva, meglepően könnyen azonosultam velük. A gonosztevők is nagyon el lettek találva. Azok voltak a legérdekesebb pontok az animében, mikor a karakterek, csak egymással beszélgettek és nem, csak a harcon volt a hangsúly.


Az animációról inkább nem mondok semmit, mert elég régi animéről beszélünk, és azt vettem észre, mintha ezekben a régi animékben a legtöbb szereplő arc grafikája elég egyforma volt. De persze nem rossz, csak régi.


A zene az meg úgy, ahogy van kíváló.


Van hozzá magyar szinkron is, ami (néhány szakértőbb ismerősöm szerint) meglepően jó.


Javítsatok ki, ha tévedek, de Shippo teljesen fölösleges szereplő volt igaz?

2021. dec. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Amikor néztem,akkor szerettem bele az egész anime műfajba,ezért mindig kedves lesz nekem. Persze azóta spkkal jobbakat is láttam,de szerintem az Inuyasha is szuper.
2021. dec. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Vannak jobbak, de szerintem nagyon egyedi, én nem bántam meg, hogy megnéztem. A legegyszerűbb, ha megnézed az első pár részt. Nekem a végefelé vált izgalmasabbá.
2021. dec. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez volt az első animém, amit az elejétől a végéig néztem tudatosan és nem 1-2 részt az Animaxon. Szerintem jó anime, bár vannak azért jobbak is. Én nem bántam meg, hogy megnéztem. Kagome valóban kicsit irritáló, de minden animében van legalább egy ilyen szereplő szerintem. A vége szerintem kicsit összecsapott lett és hagyott némi kívánnivalót maga után, de összességében nem rossz anime.
2021. dec. 30. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem műfajaiban egy kiemelkedő klasszikus rengeteg drámával és rengeteg érzelemmel, nem csak agyatlan harcra összpontosítva.
2022. jan. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Lehet egyáltalán überelni? Melyik jobb nála? Az hogy a grafikában nincsenek benne a legújabb számítógépes trükkök, engem teljesen hidegen hagy, nem ezért nézem.

A legeslegjobb!

Ahhoz képest, hogy mennyi időt, energiát áldoztak a történet felépítésére, kibontakozására, a vége valóban elég összecsapott lett.

2023. febr. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!