Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Neon genesis evangelion-ban...

Neon genesis evangelion-ban fog még szerepelni Kaworu?

Figyelt kérdés
Végignéztem a sorozatot, az EoE-t és beletekertem a többi filmbe is, de az egész visszajátszásnak tűnt. Akkor miért van akkora felhajtás Kaworu körül? Elég szimpi, meg minden, de kb. 10 percet szerepelt! Az egész nincs befejezve, főleg az ő megjelenése így a sorozat legvégére... Szóval egyáltalán nem értem...

2022. jan. 12. 23:06
 1/1 anonim ***** válasza:
A Rebuild filmekben szerepel többet. Az első Rebuild film története még nagyjából követi a sorozatét, de a másodiktól már nagyobb eltérések vannak, a harmadik-negyedik meg már lényegében teljesen más sztorit visz. Egyébként azt olvastam, hogy anno az a rövid, egy résznyi megjelenése is már nagy hatással volt a rajongókra, elég karizmatikus figurának számított közel 30 évvel (!!) ezelőtt. Ezt is érdemes azért észben tartani, hogy akkor azért nem 30-40 anime futott egy szezonban, kicsit máshogy álltak a dolgokhoz is az emberek. Mai szemmel nézve nyilván kevésnek tűnik ez a szereplés, de akkor tényleg jelentősnek számított, és ennek a mai napig megvan a hatása. Plusz a Rebuild 3. filmjében közel végig szerepel, szóval azok is jobban megismerhetik benne, akiknek a sorozatos megjelenése kevés volt. De ezen kívül is érdemes megnézni a filmeket, mert tényleg más a cselekmény.
2022. jan. 13. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!