Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Van a One Piece-nél hosszabb...

Van a One Piece-nél hosszabb anime? Aminek több része van?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy a One Piece-nek már több, mint 1000 része van, de más animéről még nem hallottam, aminek ennyi vagy ennél több episodeja lenne..

2022. jan. 16. 13:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Detective Conan, bár ennek a fele filler
2022. jan. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok

ez egyelőre 1034 résznél jár + moviek

2022. jan. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

a one piece az egyik leghosszabb aminek van története!

ilyen részben a conan az felesleges mert ott nincs story csak egy concept amit a végtelenségig húznak

amúgy kezd el a one piecet mert érdemes!

2022. jan. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A teljesség kedvéért, a Detektive Conan nem azért van "húzva" mert lehámozzák róla az összes rókabőrt, hanem mert a manga maga is pokoli lassan jelenik meg. Ugyan ezt láttuk a Bleach vagy a Naruto esetében is.


Csak hogy a kérdésre is válaszoljak, van pár igen hosszú anime. Itt egy lista:

[link]

2022. jan. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%

de egyiknek sincs 1000 része? ":D

valamint a one piece részei nagyonm sokszor csak állnak a karakterek és a fele rész meg vissza emlékezés 5-10-50 résszel ezelőtti dolgokról!

a detective conan meg ha jól emlékszem minden része egy eset........

2022. jan. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Doraemon
2022. jan. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

#5 Ezt inkább a Naruto csinálta, de egyik battle shounentől sem szokatlan. De a One piece ezt elég ritkán csinálja, és nem (legalábbis nem mindig) harcok közeppette. Pl:amikor Nami gyerekkorára volt visszatekintés, akkor az volt, hogy a nővére (akinek elfelejtettem a nevét) elhívta Luffy-ékat, aztán mindent elmondott nekik és csak utána jött a harc. Igen tényleg vannak vissza emlékezések 10-50 résszel ezelőttről, de csak, hogy eszünkbe jusson, hogy hol láttuk az egyik karaktert, ha már felbukkant korábban. Csak próbálják frissen tartani az emlékezetünket, ami nem gáz egy ilyen hosszú és remek animétől. Én személy szerint néha örülni szoktam ezeknek, mert klassz látni meddig jutott a csapat.


Szóval #5 ne úgy írj rossz kritikát egy animéről, hogy nem láttad. Ne értsetek félre nem vagyok elvakult rajongó, én is tudom, hogy a One piece sem tökéletes.

2022. jan. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%

naruto csinálta? inkább nézd meg a one piecet :D én 2 éve értem be szóval hagyjuk jó? -_-

inkább te nézd meg mert nagyon sokszor áll a one piece most is kaido lánya vagy 10 részen keresztül kergeti momo-t!

és nagyon sokszor van visszaemlékezés és sokszor egymást követően is rövid időn belül!

a bigmom arc kivétel volt szerencsére de most megint érezhető

így durván 2 arc-onként ez van hogy csak állnak mert be éri a mangát

volt hogy 10 rész alatt zavartak le egy harcot aminek a 40%-a tényleg állós jelenet volt!

2022. jan. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#7-es vagyok. Én is beértem a One piece-t még a 986.résznél, épp újra nézem. Nem azt írtam, hogy a One piece-re egyáltalán nem jellemző, csak arra akartam célozni, hogy nem ezzel agyon nyomva, és viszonylag nincsenek rosszul időzítve.
2022. jan. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*nem ezzel van agyon nyomva
2022. jan. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!