Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Animések mik a tapasztalatok,...

Animések mik a tapasztalatok, sokan vagy kevesen animéznek a környezetekben, igaz, hogy még mindig inkább negatívan állnak az animékhez a magyar emberek vagy kezdenek rájönni egyre többen mekkora élmény az animézés?

Figyelt kérdés

2022. jan. 19. 20:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
10: mit értesz ez alatt?
2022. jan. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
88%
Pl. volt, aki állandóan arra verte magát, hogy a 2D jobb, mint a 3D, az élő nők kb. a fúj kategória szerinte, de volt, aki a conon lányokat zaklatott tudtommal nem is egy alkalommal, aztán voltak, akik meg közel sem voltak ilyen gázosak szerencsére, de viselkedni totál nem tudtak. Nyilván ez nem a többség, de sajnos ezek az emberek lejáratják ezt a közösséget a kívülállók szemében.
2022. jan. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
89%
Utolsó, ilyenek a nem animés közösségben is bőven vannak.
2022. jan. 21. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Persze, de az ember úgy működik (sajnos), hogy hajlamos rossz példák alapján általánosítani egy egész csoportot. (Na meg azért olyat animés berkeken belül nem hallottam, hogy fújfújfúj igazi nők, éljen a 2D...)
2022. jan. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez a 2D girls over 3D girls és egyéb más dolgok csak hülye mémek.

Akik nem ironikusan mondják/mondták azok valószínűleg hülyék.


(van még ilyen hogy waifu is laifu, flat is justice, stb)

2022. jan. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
"Persze, de az ember úgy működik (sajnos), hogy hajlamos rossz példák alapján általánosítani egy egész csoportot." Ebben teljesen igazad van, de legalább az ne ítélje el az adott csoportot pár idióta miatt, aki maga is tagja annak a közösségnek.
2022. jan. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Sehol nem ítéltem el magát az adott csoportot, csak sokkal, de sokkal óvatosabban ismerkedek már onnan, mint az elején, mikor még rózsaszín szemüvegen át szemlélődtem.
2022. jan. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Na ezzel én is így vagyok, úgyhogy igazából megértelek.
2022. jan. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Az osztályomban csak egy olyan lány van, aki nézi, a többieket nem érdekli. A két legjobb barátnőm, akikkel együtt járunk edzésre is, szintén néznek anime-t, velem ők szeretették meg a műfajt. A szüleim kifejezetten utálják, szerintünk japán rajzfilm, és nem értik mi a jó benne. Szerintem oket sosem fogom tudni meggyőzni az ellenkezőjéről.

Viszont tapasztalataim alapján szerintem az emberek egyre nagyobb részét kezdi el érdekelni a műfaj, és egyre többen kezdenek el anime-ket nézni.

2022. jan. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!