Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ki Mikasa férje a manga...

Ki Mikasa férje a manga végén? (Attack on titan)

Figyelt kérdés
Szerintem Jeanre hasonlít, de nem vagyok benne biztos

2022. jan. 19. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Jean
2022. jan. 20. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%

🤨🤨🤨

Szornyuxddd birom jeant, de eremika lelkem sajog xdd


Krva cringe

2022. jan. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Senki sem erősítette meg hogy Jean, így csak tippelhetünk, hogy addig igazgatta a srác a haját a hajón, hogy végül összeszedte a bátorságát, hogy udvaroljon Mikasának. XD


Meg aztán, ki más lehetne... nem véletlenül került bele az a szál, hogy Jeannak tetszik Mikasa, és a mangában még a jövőjüket is elképzelte, amikor attól rettegett hogy meg fog halni.


A másik, hogy rajta kívül senki más nem tudná megérteni, hogy Mikasának mindig is Eren az első és egyetlen igaz szerelme.


Nekem nem tetszett ez a megoldás, mert így sosem lehetettek igazán boldogok szerintem, és még a gyerekeiknek is el kellett magyarázni, hogy kicsoda-micsoda volt Eren, a világ gyilkosa az édesanyjuk szemében. (Azért ez elég kemény.)


Ezt nevezik traumára épülő kapcsolatnak, és ha engem kérdeztek, ennél Mikasa és Jean is jobbat érdemelt (volna), de hát Erennek vesznie kellett.


Isayama amúgy sem a Happy Ending híve, szóval ennyivel maradtunk. Talán még mindig jobb, mintha Mikasa örökké egyedül maradt volna, Erent siratva.

2022. jan. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!