Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hány részes lesz a Shingeki...

Hány részes lesz a Shingeki no Kyojin / Attack on Titan új évada?

Figyelt kérdés
A betekintő alapján eljutunk a pincés jelenetig, eszerint a 3. évad ismét 25 részes lesz?

2017. jún. 19. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy oldalon azt olvastam, hogy 25 lesz a 3. évad.
2017. jún. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Erről még nincs hivatalos információ, de valószínűleg 25 részes lesz, mert a következő történetív elég hosszú ahhoz, hogy 25 részben lehessen adaptálni.
2017. jún. 20. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A következő történetrészhez a mostanihoz hasonló 12 rész is bőven elég lenne, mivel az spoiler a visszaérkezéstől Historia megkoronázásáig tart és beszéddel van tele. Ez 12 részbe simán belefér.
2017. jún. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha 25 helyett 12 részesre csinálják, akkor az egész évadban nem lesz titán harc gyakorlatilag.
2017. jún. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A következő sztoriblokk elég hosszú, szóval szerintem simán.
2017. jún. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Két történetszálat animálnak meg, szóval 25 részes lesz. Máshogy nem lenne értelme, mert remélem nem baj, ha elárulom, hogy a következő szál végén nem lesz csattanó, amivel érdemes lenne lezárni az évadot, így az lesz "középen". Örüljetek! :D :D Okosak voltak a készítők, hogy így hozták össze, nekem nincs ezzel semmi bajom. Hiába kevés 4 év után 12 rész, a manga nélkül nem lehetett volna ezt kihozni ebből az évadból, ugyanis időrendben nem egy dolgot átvariáltak. Ez sem spoiler igazából, csak annyi, hogy az animét másképp adaptálták és kész. Nyilván Isayama Hajimének volt némi beleszólása ebbe, és egyszer el is árulta, hogy az animében sok mindent korrigálni lehet azon, ahogy eredetileg elképzelte a történetet. Én nagyon meg vagyok elégedve az idei évaddal, fantasztikus animáció, zene, szinkronhangpk, az említett variációk mind emeltek a színvonalon. Az egyetlen dolog, ami viszont zavar az az, hogy Mikasának a mangában néha bizony megszólalt a lelkiismerete, hogy Erennel kapcsolatban nem kellene annyira meggondolatlannak lennie. Az animében mind az első évadban, mind a másodikban kimaradtak ezek, pedig enélkül nem az igazi. Nem is értem amúgy, miért kellett ezt...
2017. jún. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ :) Közben ahogy látom a twitter oldalukon írták, hogy ugyanígy április elején kezdődik és júni 17-én fejeződik be, szóval sajnos megint csak 12 részt kapunk valószínűleg, de ez is több, mint a semmi :)

Utolsónak: Teljesen egyet értek veled, én is olvasom a mangát és több karakből elég sokat lecsiszolnak az animében :/

2017. júl. 6. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!