Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok isekai animeket...

Tudnátok isekai animeket ajánlani nekem ?

Figyelt kérdés

Tudom hogy sok van de én már nagyon sokat láttam és tudom hogy az összeset nem láthatom de újabbakat már nem igen kapok sehol



Például láttam a:Isekai Maou to Shoukan Shoujo no Dorei Majutsu,. Vagy Maou-sama, Retry! . Overlord . Meg Tensei shitara Slime Datta Ken. . Nobles . Na és regebb volt egy oka aminek a címére nem emlékszem de a sztori any hogy egy vörös hajú csaj átkerül a másik világba két baracsaval na még egy keiki nevo vaszonal



Otvan az 300 évig pihentemetem és nagyon erős letem a japán címre nem emlékszem . Jaj és van az pókos amikor +(sporel.) Az egész osztály ment jaj és komédia animek ne legyenek nem azt mondom hogy neglegyen semi vicc csak nelegyen úgy túlzásba vinni na még otvan az amikor a csaj mele még egy csajt meg idéznek és rossz csajt választanak és a másik csaj vegyész lesz na ennyi jutott eszébe ezeket már mind láttam remélem tudtok segíteni valaszaitokat eleöreis köszönöm



2022. jan. 24. 08:17
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat elfelejtettem kiírni a re:zetor oda fejjel de már láttam És tényleg egyik legjobb i isekai anime főleg azért tetszik mert nem az a tipikus átkerül egy másik világba az legerősebb hanem sőt néha még a főhős is......Az aifureta T is láttam már régebben most fut a második évada Na mindegy Nem azt mondom hogy a legjobb hiszek a Jani meg de azért jó tetszik



KonoSuba hát annak is megnéztem régebben az első részét de tovább nem tudtam megnézni mikor megláttam hogy na mindegy de aki szerettél komédiát annak jól van innen lehet kivált hogy a főszereplő nem egy zokni hogy én láttam de én már túl sok komédiát láttam két évig nem tudok nézni



Tsuki ga Michibiku Isekai Douchuu ezt is láttam sőt hétről hétre követtem már várom a második évadát de ez is olyan

SPOLER



Na figyu én azt nem értem hogyha az istennő elveszi az elejét és megfossza mindentől akkor hogy olyan erős úgyis a földön nem értem Nem az hogy elveszi s kidobja a világ peremén nem értem de attól még függetlenül jó anime



Jaj elfelejtettem a legkedvencebb animének hogy felejtettem el


Mushoku tensei na jó a többit ensem láttam mégegyszer köszi a válaszokat

2022. jan. 27. 08:13
 12/15 A kérdező kommentje:

No game no life megint jaj 😭ezt is láttam

Sporel



Ez az a játék világos játék isten jaj mit nézek



Bookworm ezt is láttam a kék hajú csajos a kis üzlet aszonyka meg a nagy keresztény 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

2022. jan. 27. 08:24
 13/15 A kérdező kommentje:
Jaj a Shield hero is láttam a pajsos
2022. jan. 27. 08:27
 14/15 A kérdező kommentje:
Jaj a tanyát is láttam na de azért köszike
2022. jan. 27. 08:28
 15/15 anonim ***** válasza:

Spoiler!



Tsuki ga Michibiku Isekai Douchuu- ben a Holdistentől kap erőt, szóval hiába fosztja meg az Istennő a hősi státuszától.

2022. jan. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!