Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek mitől lesz rossz...

Szerintetek mitől lesz rossz egy anime?

Figyelt kérdés

#anime #Román minőségű
2022. jan. 25. 21:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
román minőségű😂 behalok
2022. jan. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%

-Először is ha nem megfelelő a főszereplő. Tök mindegy milyen jó maga a történet,meg mennyire izgalmas a felhozatal, ha főszereplő nem képes tartani a szintet.(Nálam például ez van a BnHA-nál)

-Logikátlan fordulatok

-Olyan klisék használata,ami nem vezeti sehova a történetet,de levesz a színvonalból. (Pl. Egy zseniális főgonosznál beiktatott "cuki" chibis megjelenítés/agyatlan,de marha erős főszereplő/poén gyanánti "erőszak"(pl. Sakura megüti Narutot)/fiúra lány ruhát erőltetnek/komoly problémákat pl. nyomulós, stalkereket "viccesen és vicces reakciókkal" mutatnak be(pl.Juvia, Kondo))

-Tipikus dinamikájú romantikus animék, párok. (Pl. Given-ben Mafuyu és Uenoyama)

-minőségtelen CGI használta

-Karakterekhez nem illő szinkronhangok

-Elvágják az animét,befejezetlenül hagyják

-Összecsapják a végét, gyorsan és béna megoldással

Ennyi jutott eszembe.

2022. jan. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%

2 azért a nem passzoló szinkronhang szinte sosem fordul elő :D ilyen téren mindig a legjobbat kapjunk!


amúgy a bnha-nál nagyon jól épül a karakter és az külön szuper jó benne hogy deku mindennél jobban olyan akart lenni mint almight aztán egyre kevésbé lesz olyan míg végül belátja hogy nem tud olyan lenni hanem saját maga lesz!

ez pl 1 hatalmas plusz pont


igazából egyetértek

mondjunk a klisék vagy sablonoknál meg kell említeni az isekai sablont!

mindenki tudja miről beszélek...


jobban kifejtve ha az mc semmilyen és most nem arról van szó hogy mennyire lehet vele azonosulni vagy sem!


ha tele van pakolva sablonokkal és a szerző frusztrációját láthatjuk és pénz éhségét ilyen a slime, mahouka, és a legtöbb isekai illetve iskolai lélek fegyveres anime annoról!


az olyan ecchi animéknél amelyikben a harem végtelenül növekszik és már nem halad semerre sem a story hanem vissza megy + áll 1 helyben!

ez igaz lehet minden animére hogy állnak egy helyben


a rossz cgi inkább már a studió hibája mintsem az írói hiba

2022. jan. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

CGI, habár elégé változó

van ami full cgi és tetszett és van aminél nem tetszik


kevés animáció vagy olyan gyenge effektel megtolt

pl. az egyik gyakori, hogy állókép és üvöltenek, de ráraknak ilyen csíkozódó/rezgő effektet


az unalmas story

van amelyik anime jól nézz ki, népszerű is, de valamiért teljesen unatkozok rajta


elhúzódó cselekmények pl. one piece jó példa erre, ha hetente nézi az ember sehova nem halad "még mindig itt tartunk"


komoly jeleneteknél nem oda illő fanservice jelenetek

vagy rossz kamera állás, bár ez ritkább


ismétlődő poénok

2022. jan. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

4 na igen one piece!!! nagyon szeretem de komolyan már 2 hónapja üldözte yamato mind ezt úgy hoigy basszus luffy kikőti hogy bizhatnak benne! na most akkor abban a személyben nem bízik az a hülye lotyó aki megmentette momot és wano polgárait? és aki le fogja győzni kaidot? csak mert yamato-nak nagyok a mellei és momo egyből rá akarta vetni magát...

és kb ez veszi le a részek 1/3-át!!! már 2 hónapja!

2022. jan. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
3. Azért nem kell túlozni,japán szinkron ide vagy oda. Számomra kifejezetten vannak olyan hangok amiket nem tartok a karakterhez megfelelőnek.
2022. jan. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%

6 ettől függetlenül még mindig az anime seiyuu az egyik legmagasabb színvonalú szinkron a világon...

és az estek 99%-ban passzolnak a hangok


de kíváncsi vagyok hogy melyek voltak ezek a hangok?

2022. jan. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

- Az eszetlen mennyiségű fillertől.

- Az agyhalott főszereplőtől, akit csak a plot armor ment meg.

- Az idióta Japán humor. Ki nem állhatom, mikor egy komoly jelenet közben elsütnek valami olcsó "poént", vagy épp ezzel pakolják teli a részeket.


Szóval nézd meg a Narutót, és érteni fogod miről beszélek.

2022. jan. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
78%

Elég vicces. Elég sok pont teljesen szubjektív.

"Azért rossz, mert nekem nem tetszik" típusú érv.

Azért nem lesz valami rossz, mert nem tetszik, vagy mert szerinted rosszul csináltak valamit. Én is tudok animét mondani, ami nekem annyira nem jött be, nem az én ízlés világom, de látom és tudom, hogy jó és érvekkel meg is tudom védeni, hogy miért jó.

Ahogy el tudom mondani, hogy ha egy rosszabb anime, miért számít rosszabbnak, akkor is ha nekem tetszett.


#3

"mondjunk a klisék vagy sablonoknál meg kell említeni az isekai sablont!

mindenki tudja miről beszélek..."

Én egyébként nem, mivel ha valami ugyanazt csinálja, de jobban, akkor az mindenképp jobb lesz, akármennyire klisés.

Erre láttunk példát az elmúlt években.


"ha tele van pakolva sablonokkal és a szerző frusztrációját láthatjuk és pénz éhségét ilyen a slime"

Mondjuk aki benne van a story-ban az tudja, hogy a TenSura az egyedi.

2022. jan. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
11%
attól, hogy egyáltalán létezik
2022. jan. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!