Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek mitől lesz rossz...

Szerintetek mitől lesz rossz egy anime?

Figyelt kérdés

#anime #Román minőségű
2022. jan. 25. 21:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
72%
7. Nem vagyok hülye,nem írok példát, a francnak kell a lepontozás és az utánna még 100 kommenten keresztül ezen vajúdó emberek.
2022. jan. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Gátlástalan fanservice.

Igénytelen képi világ, akár CGI, akár hagyományosan rajzolt.

Dimenziótlan, felszínes karakterek.

Ha egy bugyuta ostobaság, ami hülyének nézi a 3 éveseket is.

Unalmas történet.

Fillerek és más időhúzás.

Indokolatlan cukiskodás.

Indokolatlan poénok.

Alpári poénok.

Plot armor.

Logikátlan cselekmény vagy logikátlan fordulatok a cselekményben.

Indokolatlan szerelmi szál.

Bármi, amitől egy könyv/film/sorozat is rossz lenne (pl. helytelen értékrend közvetítése, nemi erőszak racionalizálása, stb.).

Túlhájpoltság.


És természetesen a fentiek bármilyen kombinációja.

2022. jan. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha rosszul van még tervezve a történet. Vagy ha hosszú de ilyenel még nem találkoztam.Vagy ha valamelyik anime kopiza a másikat. Nekem

Pl.Van a Naruto - Boruto az egész girbe gurba story 😵


(Nem az a gond hogy nem értem hanem hogy néhány rész dög unalom a többi jó de a rossz elnyomja.)


Nekem tetszik a véres is de hogy ennyire mint a Blood-c


Meg hogy a főszereplőnek általában nincs 2 szűlője mert meghalt vagy stb.

Pl. My hero academia

Hunter Hunter

Demon Sayler

Naruto

Yu yu hakusho


Ja meg ha a szinkron. Ha például egy fiúknak lányhangot nyomnak be

Pl. Kurama (Yyh)

Near (Dn)


Személyes véleményem.

2022. jan. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

#13

"Meg hogy a főszereplőnek általában nincs 2 szűlője mert meghalt vagy stb."

Ez miért? Elég szokatlan szempont. :D

Azért elég sokan élnek/nőnek fel a valóságban is egyszülővel.

2022. jan. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
CGI, de az ilyen mosadek. Semmit mondó story, és a nyapic főszereplő. Nincsenek kidolgozva a karakterek, és nagyon átlátszó a story( mintha hülyéknek készítenek). Ha befejezetlen akkor mar nem lehet jó. És még persze 1000 dolog
2022. jan. 31. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
50%
Atol például sigyijai rossz karakterek idegesítő szinkronszínész sietsèg és ami a legjobban legalábbis szerintem hogy ha például van egy op nagyon erős főhős (fiu) de olyan erős hogy egyetlen tapsolás a hegyeket tudna össze rombolni s akkor odamegy egy csaj nem tudom miért mondjuk a főhős bámultA egy pillanatra és akkor gyomrost ad a fiúnak hogy ezer kilométerrel repül és a csaj ugy megüti hogy közben lerombol még két helyet értitek e egy pillanattal ezelőtt hegyeket rombolt egyetlen tapsolás a most odamegy egy teljesen átlagos csaj és egy akkor a gyomrost ad neki hogy ezer kilométerrel repül nem értem az úgy tud idegesíteni és akkor a csaj karakterek úgy hisztiznek hisztiznek persze az egy komédia aniben elmegy egy komoly animében nem tudom hogy miért rakják bele én anélkül is meg lennék és a legtöbb animében bár nem mindegyikben benne kell legyen egy csipetnyi hentai persze egy kis vicc sosem árt segítség feszültségoldó de amikor egy perccel ezelőtt elégetnek egy falut a másik Pèrcb emég vihog nak es jon az ecshi ettől függetlenül még nagyon szeretem az animéket mert ha komédiát akarok nézni akkor azt nézni ha meg nem akkor nem nem tudom miért kell megtölteni komédiával egy komoly animét vagy ha ecshit akkor azt nézem de háborús nézem akkor az legyen és ne legyen tele ecshivel Na mindegy elkanyarodtam a témátol összegezve az a rossz anime szerintem ami nem a témájában és nem azt mutassa amire számítok ha megnézem eszt az aninèt például az overoldot nagyon kedveltem mert az azt mutatta aminek látszott
2022. febr. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!