Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Elvontabb anime sorozatok?...

Elvontabb anime sorozatok? Kifogytam az ötletekből. Rövidebb érdekel (12-24 részes évad).

Figyelt kérdés

Mostanság nem nézek animét, csak hébe-hóba, és amúgy is kifogytam az öteltekből. Viszont megint belelendülnék majd. Elvontabbak érdekelnének.


Kifejezett shounent NE!

Inkább elvontabbak érdekelnek, mint pl Satsuriku no Tenshi, Happy Sugar Life, Psycho Pass, Gunslinger Girl (annak csak az első évada tetszik), satöbbi.


A lista lentebb JPG-ben linkelve, rajta tetsző - nem tetsző, félbehagyott - végignézett, ömlesztve. Amely sorikat már láttam, azok nagy része rajta van.


Tehát ezek közül NE ajánljatok:


[link]

[link]

[link]

[link]



2022. febr. 11. 19:53
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Még azt kérném, a jelen évezredből legyen, esetleg 90es évek vége se gond. És CSAK SORIT, 12-24 részes évad.
2022. febr. 11. 19:54
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Texhnolyze
2022. febr. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
80%

Dennou Coil

Yojouhan Shinwa Taikei

Perfect Blue

Haibane Renmei

Paprika

Subete ga F ni Naru

Kino no Tabi: The Beautiful World

Kaiba

Sonny Boy

Shinreigari

Tenshi no Tamago

Mawaru Penguindrum

2022. febr. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, viszont nem teljesen olvastad el a kérdésem, előző.


Paprika? Perfect Blue? Tenshi no Tamago?


Ezek nem sorozatok. Sori kapcsán írtam ki a kérdést, és a listám is csak az (általam nézett / belekezdett) sorikat tartalmazza, animemozikat nem.

2022. febr. 13. 19:22
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Mnemosyne: Mnemosyne no Musume-tachi
2022. febr. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ha durva horrort akarsz látni, akkor ajánlom a Saikanot, garantaltan elgondolkodtat.
2022. febr. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, jöhet még!


A febr. 12. 18:49-ból, akinek van kedve, kiszemezgetheti a sorikat. Legalább 3 animemozi van benne, pedig nem azt kértem. Ha sorozatokat is megemlített, érdekelne, melyek azok abból.

2022. febr. 17. 14:31
 8/19 A kérdező kommentje:
A Saikano tuti elgondolkodtató? A Satsuriku no Tenshi mélységével vetekszik? Vagy önélcú durvaság, mint a Corpse Party? Melyikhez áll közelebb?
2022. febr. 17. 14:36
 9/19 Piri17 válasza:
Dorohedorot minden képen csak ajánalni tudom a mangat főképp vagy a Youjo Senkit illetve a Mushishit
2022. febr. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Köszi neked is, de KÉRLEK, A LISTÁMAT VEGYÉTEK FIGYELEMBE -csak négy db JPG és ABC rendben vannak, egyenletesen szétvágva-, a felesleges ismétlést elkerülendő...

Ugyanis ott a Mushishi a listámon!

2022. febr. 17. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!