Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Keresek? egy 2017 vagy 2018...

Keresek? egy 2017 vagy 2018 Animét, egy 15 körüli kis lany szerelmes lesz az 50 körüli fönökébe, egy kávéházban van töbnyire,bár járnsk. Máshova ramdizni,meg belekerül egy uj fiu munkatárs kb 22_23 éves. ?

Figyelt kérdés
Tudtok segiteni? A 22 éves hamar rájön hogy van a kislány és a fönök közt valami,és megprobálja a kis csajt zsarolni,ami persze elején müködött,de hamar lekoptatja a fiut és felválalja az érzéseit a fönöknél,utána lett pár randi,a végén a kis csaj barinöi is megtudják a kapcsijuk,furcsálják de végén elfogadják,nem tudjátok a cimét? Sajna elfelejtettem és az egyik lány ismimnek akarom ajánlani?

2022. febr. 18. 15:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó volt ez az anime. 37 éves felnőtt férfi létemre még el is sírtam magam. Nagyon mély, és sok érzelem van benne. Ha nem olvastam volna itt, akkor biztos nem vágok bele, de így egy életre szóló élmény volt számomra :)
2022. febr. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Arigato gozaimasu.
2022. febr. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!