Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Sólyomszem felesége mit szólt...

Sólyomszem felesége mit szólt férje "munkakapcsolatához" Natashával?

Figyelt kérdés
Az Ultron korában kiderül hogy jól ismerik egymást, járt is már náluk, szóval Clint felesége és családja tudott róla hogy Natasha létezik és apuval együtt melózik. Érdekelne mit szólhatott a felesége hozzá hogy a férje egy latexruhás szexbombával dolgozik együtt kettesben elég sűrűn és hosszú ideig, ráadásul elég szoros kötelékben. Nem volt féltékeny rá? Egyáltalán minek mutatta be Clint Natashát otthon? Jó eséllyel csak feleslegesen generált vele feszültséget, pláne hogy az átlagnál jobb (szvsz túlságosan jó) viszonyt ápolt Nattal.

2020. máj. 2. 22:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem senki nem gondolt ilyenre. Barátok. Legjobb barátok, szerintem 'testvérekként' gondolhatnak egymásra. Ha meg a felesége bizott Clintbe, akkor eszébe se jutna féltékenynek lenni Nat-ra. Szerette Natashát, és a gyerekek is szerették. Ugyan úgy lehet egy férfinek nő a legjobb barátja, nem kell rosszra gondolni :)

Az én páromnak is egy Nő a legjobb barátja, de sose gondolnék olyanra hogy megcsalna.

2020. máj. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Sza*abbnál sza*abb marveles/nataschás kérdések... Esetleg még valami baromságot nem szeretnél beírni?
2020. máj. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!