Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Pár hete költöztem londonba,17...

Pár hete költöztem londonba,17 vagyok, hol lehet magyarokkal ismerkedni londonon belül? Nincsenek magyar ismerőseim a lakótarsaimon meg munkatársaimon kívül idekint.

Figyelt kérdés
Korombeliekkel szeretnék barátkozni itt kint, hogy ne unatkozzak amikor épp nem dolgozok. Ha esetleg valaki idevalósi nyugodtan írjon,még új vagyok kint...

2019. dec. 9. 03:36
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Miért nem a munkahelyeden haverkodsz az emberekkel? Minek külföldön élni, ha ott is csak a magyarokkal lógsz?

(tudom, hogy a melóhelyed is lengyellel meg bangladesivel van tele, de legalább megismersz más kultúrákat)

2019. dec. 9. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Írj egy Londoni magyarok facebook csoportba, hogy magyar barátokat szeretnél, hátha.
2019. dec. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

ahelyett, hogy megpróbálnál beilleszkedni, irány a magyar gettó. hurrá.


Itt Newcastle-ben mi már szinte kiszorítjuk a benszülött szigetlakókat a Stuart nevű házhoszszállító cégnél.


már vannak olyan esetek, hogy magyar nevek fedik le egyes városrészeket egyes időkben. (igaz, ez 3-4 nevet jelent, de vagyunk vagy 10-en összesen magyarok akik ezt csináljuk)

2019. dec. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A melóhelyemen mindenkivel jóba vagyok csak sokan 40+osak,én vagyok a legfiatalabb azért kérdem hol lehetne még barátokat szerezni erre, elég nyitott személyiség vagyok
2019. dec. 11. 23:20
 5/7 anonim ***** válasza:
A kivándorlási hullám 15 éve kezdődött, s 25+ korosztály ment ki. Ezért mi most 40+ vagyunk... Ez van.
2019. dec. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem jàrsz college-ba itt vagy Sixth form-ba? Csak egyedül laksz itt 17 évesen?


Én is az vagyok.(17) Írhatsz ha szeretnél.

2019. dec. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6- Nem, nem járok, dolgozok. Írok :D
2020. jan. 8. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!