Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerinted beteges vagy nevetsé...

Szerinted beteges vagy nevetséges szeretni, imádni, rajongani rajzolt anime karakterért, illetve neked van ilyen kis rajzolt "szerelmed"? Ismerősök mit szólnak hozzá?

Figyelt kérdés

2022. márc. 9. 15:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%
A betegeket a kórházban kezelik. Ha minden anime szerető ember beteg lenne, velük lenne tele a kórház és az orvosi rendelő.... kémia....
2022. márc. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%
Ennyi erővel mondhatnád, hogy az összes ember beteg, aki szeret sorozatokat nézni, kb. ugyanennyi értelme lenne.
2022. márc. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
72%
Tudod egyes mit mondanak a véleményről: olyan mint a se.gglyuk: mindenkinek van, de a franc se kíváncsi rá.
2022. márc. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
94%
Kérdésre visszatérve nekem a """szerelmem?""" anno Koizumi Risa volt a Lovelyből
2022. márc. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
13%

#4: akkor ne tegyen fel véleménykérő kérdést olyan, aki nem bírja elviselni az ellentétes véleményeket. Vagy ne olvasson és válaszoljon véleménykérő kérdésekre olyan, akit nem érdekel más véleménye.


Ez egy véleménykérő kérdés, a kérdező véleményeket vár. Akkor nem kell itt vergődni azon, ha valaki véleményt mer írni. A saját válaszoddal ütöd az egész mondanivalóját, mivel te is egy véleményt írtál le, holott a mondás szerint azt meg kellett volna tartani magadnak.

2022. márc. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
12%

Nekem senkinek a vélemyénye nem tetszik még az enyém sem, így a magamét se szoktam elolvasni amit leírok, szóval ezt is becsukott szemmelélglűőarhamerhjaerj zjazjiqjző úö9jj3 J3RJEWéej téwejtskfknsrgjknra.nsfn.ENRKaerea.ű

karl

2022. márc. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
88%

szerintem nem beteges, nekem is van vagy 100...és igen normális vagyok nem pedig valami elmebeteg.


életem szerelme:Sasuke

2022. márc. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

1-es, miért csak azok betegek akik az animét szeretik?

Akik a sorozatszereplőkre vannak ráizgulva, azok miért nem?

Ha azzal jössz, hogy mert csak kitalált, rajzolt szereplők, akkor ugye tudod, hogy a sorozatokban, filmekben is csak kitalált, megírt figurákat játszanak el színészek, a való életben nem olyanok, mint a képernyőn.

Kitalált karakterekért sem betegesebb rajongani, mint egy filmszereplőért.

Ha ezt nézem, akkor a világ teljesen beteg, szerintem te is szerettél már filmszínészbe/színésznőbe az eljátszott karaktere alapján.

Amíg nem jön azzal valaki, hogy hozzámenne a való életben,addig ugyanolyan normális a rajongása, mint egy színész iránt.

2022. márc. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
71%

1-s


Nem azzal van a baj hogy mit mondasz, hanem ahogy mondod. Fogd be inkább, gondolkozz el, fogalmazd meg NORMÁLISAN és utána írd le.


Egyébként nem az. Nem átlagos dolog rajzolt emberekbe beleszeretni de nem is beteges szerintem. Ha tudunk értük/miattuk sírni mert meghatódunk, esetleg szomorúvá tesznek minket akkor miért ne szerethetnénk őket? Én csak szimpátiát érzek maximum irántuk de úgy nem vonzódom vagy ilyenek.

2022. márc. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy kicsit beteges, de kit izgat? XD


Vannak karakterek, egy-kettő, akiket magam is tudom, hogy talán túlzottan imádok, tisztelem és szeretek, de nem érdekel🤩😍

Imádom imádom imádom.


Aztán van vagy 80 karakter akiket szintén nagyon szeretek, de egészségesebb mértékben.


Amúgy meg van életem az animéken kívül is, úgyhogy szerintem a legkevésbé sem baj, ha oda vagyok néhány karakterért.

2022. márc. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!