Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerinted beteges vagy nevetsé...

Szerinted beteges vagy nevetséges szeretni, imádni, rajongani rajzolt anime karakterért, illetve neked van ilyen kis rajzolt "szerelmed"? Ismerősök mit szólnak hozzá?

Figyelt kérdés

2022. márc. 9. 15:58
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
51%

#21 Ez nem igazi szerelem, ne aggódj 😂

Van egy karakter akit tényleg szavakba nem tudom önteni hogy mennyire szeretek már majd' egy éve, egyszerűen imádom, de nem vagyok belé szerelmes, hiába mondom néha 😂


Senki nem szerelmes egy szereplőbe sem, mert ez egyszerűen nem lehetséges😂


Voltam szerelmes igazi, létező fiúba, na az egy teljesen más érzés🤩

2022. márc. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
25%
Szóval ezt így mindenkinek mondom, hogy szerelmesnek lenni nem lehet egy rajzolt emberkébe!
2022. márc. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
82%

Fiatalabb éveimben talán volt, hogy néhány karakter típust, a viselkedésüket példaértékűnek tartottam. De felnőtt fejjel be kell látnom, hogy csak nem értettem az akkori magamat. Csupán egyes karakter típusok sokat jelentettek nekem. Szerettem volna ha én is úgy tudnék viselkedni mint ők. Arra vágytam, hogy majd olyan lánnyal ismerkedem meg aki olyan értékeket hordoz magában mint ezek a karakterek. Sajnos nem találkoztam mindmáig ezzel a lánnyal.

Nem az ismerőseim erről nem tudtak így nem néztek rám ferde szemmel.

2022. márc. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!