Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerinted beteges vagy nevetsé...

Szerinted beteges vagy nevetséges szeretni, imádni, rajongani rajzolt anime karakterért, illetve neked van ilyen kis rajzolt "szerelmed"? Ismerősök mit szólnak hozzá?

Figyelt kérdés

2022. márc. 9. 15:58
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

#11 Annyit még, hogy a barátaim vagy egyetértenek velem és közösen imádjuk a szereplot, vagy leszarják.

A szüleimet nem zavarja.

2022. márc. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
68%

Hmmm... érdekes, tele van a gyakori ilyenekkel, mint az első hozzászóló, mármint a márc 9-én 16:12...


Arra vág fel, hogy őszintén tud odahányi valamit, ÉRVEK NÉLKÜL.


Tapsoljam meg azt, aki őszintén megtámad valakit, vagy valakiket alap nélkül? Miért is? Csak meg őszinte vágya van támadni?

Egy gyilkos is őszintén vágja bele a kést áldozatába, de ettől még közel se kultúrált, és akkor finoman fogalmaztam.


Kedves kérdező kérdésére:


Sok kedvencem van, aki nagyon szerethető számomra, pl a

kokoro connect + kokoro connect michi random

animesorozatokból:

Inaban és Iori lány karakterek. Iori jelleme tőlem kicsit távol áll, viszont szeretetre szorul, és szívesen vígasztalnám lélekben. Inaban meg részben olyan, mint én: tüzes és gyengéd érzelmekkel teljes.

2022. márc. 11. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
22%

10-es: te mondod azt hogy az a baj, hogy én írom erre te írsz egy olyat, hogy fogjam be. Szerintem az enyémben semmi ilyen nem volt. Szimplán válaszoltam a feltett kérdésre. És azért azt a szót használva, mert pontosan a kérdés kiírója is úgy fogalmazott. Magamtól talán nem ezt használtam volna. Tudtommal lehet saját véleményem. Én is elfogadom a másét. Biztos valaki az én egyik hobbimat vagy rajongásomat tartaná beteges dolognak. És? Engem ez nem különösen érdekel mivel mindenki más és más. Én nem bírom az animét, más szereti. Mi ezzel a gond? A kérdésre pedig azért válaszoltam, mert a kérdezőt érdekelte más emberek véleménye is. Abban szerintem benne van, hogy nem csak pozitív dolgok fognak érkezni. A véleményem pedig saját eddigi tapasztalatom alapján írtam azokról az emberekről akik szeretik. Számomra ők nagyon más világ, nem egymás nyelvét beszéljük.

Egyes voltam! Akik ezek után sem értik meg azokra pedig tényleg használni tudom az első kommentben írt gondolataimat.

2022. márc. 11. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Jó, azért az "én nem bírom az animét" meg a "beteg az összes ember, aki szereti az animét" között van egy nem éppen árnyalatnyi különbség.
2022. márc. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
76%
#14, te nem vagy normális..Mindenkit normálatlannak titulálsz, aki animét néz, aztán még magadat állítod be az értelmesnek.
2022. márc. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

14-s.


"Illetve mindenki beteg aki animét néz"


Kissé sértő ez a megnyilvánulásod...

2022. márc. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
31%

Látom még mindig nem ment át a lényeg 🙃

A beteg szót azért használtam mert a kérdező tette fel így a kérdést.

2022. márc. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
66%
Aki szerelmes anime karakterbe az talán. Aki animét néz az is?xd
2022. márc. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

"A beteg szót azért használtam mert a kérdező tette fel így a kérdést."

Ki kötelez rá, hogy használd azt a szót, amit a kérdező (más vonatkozásban) használt, ha egyébként nem gondolod úgy, hogy jól leírná azt, amit az animekedvelőkről gondolsz? Ha nem tartalak téged aberrált baromnak, amiért szereted a sós snackeket, akkor nem foglak annak nevezni azzal az indokkal, hogy én édesszájú vagyok, és más amúgy is használt már hasonló szavakat azokra, akik sósan eszik a túrós tésztát. Ha meg aberrált baromnak tartalak emiatt, és ezt ki is nyilvánítom, akkor nem fogok csodálkozni, ha visszaszólsz.

2022. márc. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Nekem egy kicsit beteges de viszont imádni lehet egy karaktert de szerelmesnek az már sok.
2022. márc. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!