Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ilyen nemváltós animéket...

Ilyen nemváltós animéket nézve elgondolkoztál már azon, hogy milyen lehet az ellentétes nemű testbe lenned? Ha így alakulna mi lenne a reakciód, mit tennél vagy miket próbálnál ki szívesen az ellenkező nemű testedben?

Figyelt kérdés

2022. márc. 19. 07:10
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Milyen ilyen animék vannak??
2022. márc. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Ezen agyalok én is, de egyedül Narutoban rémlik az alakváltó jutsu, amire rá lehet fogni.
2022. márc. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rengeteg van pedig. Például ott van a Yamada-kun And The Seven Witches vagy, hogy egy friss, új animét is írjak a Fantasy Bishoujo Juniku Ojisan to.
2022. márc. 19. 10:18
 4/6 mercenary555 ***** válasza:
59%
Engem nem különösen érdekelne... talán csak annyi hogy új dolgokat tapasztalhatnék meg a biszex pasival egy csaj testében.
2022. márc. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Van egy pár ilyen, azon kívül amit a kérdező felsorolt, ott van még pl. a ranma ½, kimi no na wa, a teljesség igénye nélkül.

Ha én kerülnék egy ilyen szituációba, az első dolgom lenne, hogy pisilni mennék. Gyermekkorom óta kíváncsi vagyok, hogy ez fiúként milyen lenne.

2022. márc. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván a szex is érdekes lehet ellentétes nemű testben. Ha életkort is, nemet is lehetne váltani (középkorú férfi vagyok), akkor idol lány volnék például.


Ami kiemelkedő és jelentős részben erről szól, drámai, lélektani, komor, elgondolkodtató (bár érett lélek kell hozzá, 16 éves kor felett ajánlott mindenképp):


Kokoro Connect + Kokoro Connect Michi Random (13+4 rész).


Ezen kívül ami még elgondolkodtató, bár kevésbé megterhelő anime, az egy kvázi shoujo-ai, azaz leszbikus tini szerelmi sokszög történet:

Kashimashi.

Ez nem teljesen egyértelmű nemileg, hiszen egy lányos fiúba beleszeret egy lány, viszont a lányos fiú átváltozik lánnyá testileg is, amiből néha furcsa helyzetek alakulnak -pl ruházkodás-, de alapvetően a nemi vonzódás témája jól meg lesz kavarva, pl egy hetero fiú haverja vonzódni kezd hozzá testileg, valamint ugye egy régi lány haverja, aki titkon évek óta szerelmes belé, az most leszbikussá vált vajon, vagy biszexé, vagy maradt vajon hetero? - döntse el mindenki maga, hogyan értelmezi ezt a helyzetet; érdekes kérdéseket vet fel az amúgy könnyed animesorozat.

2022. márc. 20. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!