Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik anime a jobb? Boku no...

Melyik anime a jobb? Boku no Hero Academia vagy a Kimetsu no Yaiba?

Figyelt kérdés

2022. márc. 19. 11:57
A kérdező szavazást indított:
Boku no Hero Academia
Kimetsu no Yaiba
53 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
66%

elég sok a különbség a kettő között

a Kimetsu legalább nincs elhúzva a végtelenségig

2022. márc. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
89%
Szubjektív.
2022. márc. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
37%

1 nincs el húzva de ettől még rövid volt és sok lyuk van benne!


A hero academia szerint sokkal jobb és komolyabb kidolgozottabb !


Egyrészt a kimetsu csak azért lett sikeres mert hát a bleach óta nem kaptunk egy Kardos animet és mondhatni ezt az űrt töltötte ki


Ellenben a hero academia felépített egy új műfajt


A kimetsu igazából a black clover szintjén van csak sokkal jobb az animacioja és a párbeszédek is kicsit összeszedettebbek


Amúgy nem értem miért lenne el húzva? Ezt hosszabbra tervezték és nincs is baj vele mert kigondolták a lépéseket

2022. márc. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy csak azert tűnik ennyire elhízotnak mert nem folyamatosan jönnek a részek hanem évenként 12-24
2022. márc. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
84%

A hero academia pontosan milyen műfajt teremtett 3-as?


Amúgy szerintem a Kimetsu no Yaiba. Nekem sokkalta jobban tetszik, animáció terén, képesség terén, maga a világja is jobban tetszik. És az ellenségek is. De az szubjektív marad hogy melyik a jobb. Valakinek ez valakinek amaz

2022. márc. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
86%
A My hero academia szerintem.
2022. márc. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
ha választani kéne akkor kimetsu no yaiba a my hero academia fandomot kifejezetten bizarnak tartom de ha attol eltekintunk mid2 anime jo
2022. ápr. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
A Boku no hero academia nem teremtett új műfajt. A battle shounenek mind klisélből tevődnek össze, de a Boku no hero academia használja ezeket a legjobban (szerintem).
2022. ápr. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kedvenc animem/mangam a kimetsu no yaiba de persze ez izlestol fugg csak az a baj vele h nagyon durva neha (a mangajat imadom nagyon)
2022. ápr. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
78%

A demon slayer pörgősebb, de fájdalmasan egyértelmű a sablonja.

A bnha ezzrl szembrn bonyolultabb felépítésű, így lassabb is az eseménye, de borzasztóan Deku központú (tudom, ő a főszereplő, de érdekes mellékszálakar vágtak félbe miatta, és engem ez nagyon zavar)

2022. máj. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!