Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik anime a jobb? Boku no...

Melyik anime a jobb? Boku no Hero Academia vagy a Kimetsu no Yaiba?

Figyelt kérdés

2022. márc. 19. 11:57
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Engem a bnha-ban az zavar, hogy Dekut nagyon túltolják az erejével. Főleg az utolsó évadban, amikor kiderült, hogy az előző ofa felhasználók erejét is megkapja. Van egy sejtésem, hogy erősebb lesz, mint All Might fénykorában, ami engem nagyon zavarna, mert azért All Might mindenkit le tudott győzni.
2022. máj. 23. 15:52
 12/23 Tevenyereggyarto ***** válasza:

#11 Kérdező


Végül is ez az ofa lényege ,hogy az új használó idővel erősebb lesz mint az elődje. Szóval az anime világán belül is megállja a helyét ha Deku erősebb lesz mint All Might. Bár igaz ,hogy mindkettejüknek nincs alapból képessége szóval elvileg nem adnak hozzá ténylegesen a ofa-hoz.

2022. máj. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Igen, emlékszem, hogy említették is az animében, hogy az új felhasználó erősebb az előzőnél, de szerintem akkor is túlzás, hogy megkapja az előzőek erejét. Amúgy nem tudom miért, de nekem természetes volt, hogy All Might a legerősebb. Ezért is zavar, hogy Deku az lehet nála, ahogy az is, hogy vissza kellett vonulnia. Nekem az ő harcai voltak a kedvenceim.
2022. máj. 23. 18:41
 14/23 anonim ***** válasza:
Mondjuk Demon Slayerben Tanjiro is erős lesz, 3. legerősebb démonölő igaz. De igaz hogy a kettő anime hasonló?
2022. máj. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Történetben nem. A főszereplőknél igen. Tanjiro és Deku is az elején nagyon gyenge, aztán folyamatosan erősödnek.
2022. máj. 23. 19:53
 16/23 Tevenyereggyarto ***** válasza:

“de szerintem akkor is túlzás, hogy megkapja az előzőek erejét. ”


Miért? Így több értelme van folyamatosan átadni az erőt ha az aktuális tulajdonos saját képessége is hozzáadódik a következőhöz. Lényegében ilyen “halmozó erő” vagy hogy is fejezzem ki magam. A következő mindig hozzáad egy kis pluszt, ezért is volt All Might is sokáig a legerősebb.

2022. máj. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Nekem egyszerűen furcsa, hogy a többiekhez képest ennyiféle ereje van.
2022. máj. 23. 20:54
 18/23 anonim ***** válasza:
Halmozó erő, tehát mint a legtöbb animében. A főhős ereje hogy mások erejét eltudja venni, lemásolni? (Charlotte, Redo of Healer, Tokyo Ghoul is asszem, és még sok más)
2022. máj. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 AlexKieninger ***** válasza:
100%
Igen a Tokyo Ghoulban is ez volt mondjuk ott a másik ghoul kagunéját kellett megenni ahhoz hogy erősebb légy, plusz utána még tudtad használni is azt a kagunét amit megettél. Ugye a Boku no hero-ban az van hogy AFO létre hozott egy olyan quirkt ami képes halmozni az erőt, ezt átadta Yoichinek akinek az volt a quirkje hogy képes átadni quirk-ket másnak , ezt bele adta a OFA-ba, és tovább adta másnak és így lett a OFA, és Deku-nál jött először fel ez a dolog hogy tudja használni az előzők quirkjét, pl Nana Shimura lebegés quirkjét. Nekem nincs bajom Dekuval, mondjuk csak annyi hogy mindig nagydobra verik hogy mennyire rohadt okos, ez idegesít egy kicsit, szóval hogy (ő még ezt is kitalálja, meg azt így kiszámolja, meg ezt így tudja) jó tudjuk felfogtuk hogy okos nem kell mindig a szájunkba rágni.
2022. máj. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Igen, jó lenne, ha más karakterek többet szerepelnének.
2022. máj. 25. 16:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!