Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Fullmetal Alchemist jó anime?

A Fullmetal Alchemist jó anime?

Figyelt kérdés

2022. márc. 22. 00:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Az a 2003-as. Nézd meg a 2009-eset.
2022. márc. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

A Brotherhood volt nekem életem első animéje és egyszerűen imádtam! Azóta már többször újranéztem. Azóta is személyes kedvencem annak ellenére, hogy folyamatosan nézek más animéket.


- izgalmas történet, vannak meglepetések, vannak logikusan kiszámítható részek

- szerethető, nem tisztán fekete-fehér karakterek

- szerintem személyiségfejlődés is van

- fantasy vonások

- eddigi egyetlen anime, aminél az összes openinget, endinget végighallgattam; az op-et mai napig hallgatom csak úgy😍

- kiváló shounenhez méltóan jók a csaták, a szópárbajok, a poénok

- kiemelkedő magyar szinkron! Szerintem kevésen vagyunk hazai animés körökben, akik szeretnek magyarul animét nézni, de ezt érdemes megpróbálni. Ezen felül természetesen az eredeti japán is fantasztikus, valamint nekem az angol is bejött. :D


Én is nagyon sajnálom, hogy nem bővítették ki a világot, bár örülök, hogy nem "neverending" lett.

2022. márc. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Szörnyű. Azért van neki a legjobb értékelése MAL-on, mert egy szar. Viccet félre téve az egyik legjobb shounen.
2022. márc. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!