Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Milyen oldalon lehet legálisan...

Milyen oldalon lehet legálisan shounen ai illetve yaoi animéket nézni??

Figyelt kérdés
Két oldal van csak, amit ismerek az egyik az animeaddicts, de ott animék nincsenek feltöltve a másik meg a nanashi.hu de azokat kivégeztem

2022. ápr. 1. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha legálisan akarsz nézni, azt jelenti, hogy te fizetsz érte, amiket felsoroltál, ugyanúgy nem legális
2022. ápr. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Indavideón elég sok bl van. Van a funimation,de az fizetős és angol.
2022. ápr. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

a legálisat a telefon tette hozzá tudom hogy hülyén hangzik de nem én írtam oda.


amúgy mindegy milyen oldal amíg nem fizetős és magyar

2022. ápr. 1. 21:01
 4/6 anonim ***** válasza:
79%

KB a videa és az indavideo amin minden és bármi is van. Ott tuti találsz fogadra való BL animéket. Cserébe jobb ha Google-ben keresel, mert mindkettőnek legendásan rossz a saját keresőmotorja. Pl "Sekaichi hatsukoi indavideo 1. Rész"

[link]

2022. ápr. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan azt tapasztaltam, mint az előző. Ráadásul jobb vigyázni az indás gyűjtőoldalakkal is, mert olykor hibásan linkelnek animét.

Pl animek.hu oldalon a Higurashi első évad részeinek kellős közepén a második évadot linkeli. Csak óvatosan. A gugli még mindig a legmegbízhatóbb keresők egyike, technikailag.

(Más szempontból meg nem szeretnék a gugliról beszélni, jobban is járnak így...)

2022. ápr. 3. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Funimation, Crunchyroll, Gogoanime
2022. máj. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!