Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Valaki el tudja küldeni a...

Valaki el tudja küldeni a Dragon Ball Z összes részének a magyar feliratát? Hánynom kell a magyar szinkrontól...🤮

Figyelt kérdés
felirat.info nem kell az bena

2022. ápr. 1. 21:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
23%
Mi a franc bajod van a magyar szinkronal? Te nem vagy igazi magyar akkor hogy ilyent irsz
2022. ápr. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Na várjunk, szóval tisztában vagy vele, hogy honnan tudod letölteni a feliratot, de nem töltöd le, mert az béna. Ezért elvárnád, hogy töltse le helyetted más és küldje át? Az mitől lesz kevésbé béna? Nem értem.
2022. ápr. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Thunderfairy ***** válasza:
Inkább hogy tök jó a magyar szinkron.
2022. ápr. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%

Az első vaélszeg unalmában trollkodik. Én például érdeklődöm a magyarságkutatás iránt és (mondhatni) színmagyar vagyok.


Mégsem vagyok elfogult, se nacionalista.


Van, amikor jó a magyar szinkron, rajzfilmekben, és van, amikor közepes, de az utóbbi 40 évben mondhatni pocsék, többnyire. Mert így érzékelem, és elég sokat hallottam, valamint merengtem is ezen, erre jutottam egyelőre. Aztán lehet h tévedek.


Imádom a japán kultúrát IS, ennek ellenére mondom, hogy ha sz&r volna a japán szinkron általában, én akkor is megmondanám a véleményem, hogy szerintem rossz.

De történetesen animéket a japánok tudnak a legjobban szinkronizálni - ÁLTALÁNOSSÁGBAN SZÓLVA.

Ez a meglátásom. De ha más volna jobb ebben és azt észlelném, akkor az volna a véleményem.


Sajnálom, amikor valaki elfogult valamilyen irányba.

Az első viszont esélyesen csak trollkodott és provokálni akarta az embereket.


Én meg írtam egy meglátást, se többet, se kevesebbet.

2022. ápr. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
4 es anyád a troll képzeld én védem a magyar szinkront ha tetszik ha nem megvan a saját véleményem
2022. ápr. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A DBZ magyar szinkronja tényleg nem tökéletes, de ez nem a hangokra, hanem a szövegre igaz. A hangok nagyon jók.


Egyébként azoknak, akik a 90-es években néztek a TV-ben, még így is jó (vagy legalábbis elfogadható) az a szinkron. Akkoriban az internet nem volt elterjedve, szóval nem igazán tudták az emberek, hogy mi van az eredeti szövegben.


Az animét olyan felirattal nézni, ami a japán szövegből készült, nyilván közlebb visz az eredeti szöveghez. Azonban nincs tökéletes fordítás, tehát aki úgy akarja hallani a Dragon Ball Z-t, amilyen az valójában, annak tudnia kellene japánul.

2022. ápr. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
6 os japánul nem jó nézni mert goku hangja egy nő és engem ez iritál amikor a többi változatban férfi adja a hangját
2022. ápr. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

#6


Én szeretem a japán hangot is, szerintem remek színésznő Masako Nozawa. Jelenleg 85 éves, és őt fogjuk hallani a Dragon Ball Super: Super Hero movie-ban is.

2022. ápr. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Vagyis elnézést, #7-nek ment az előző, 10:16-kor írt válaszom.
2022. ápr. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Hagyad már nekem nagyon hülyén van az hogy egy nő szinkronizál egy már amugy is felnött karaktert akkor hogy lehet hogy csak a japánban van az hogy egy nő goku hangja de a többi nyelvben meg mind férfi
2022. ápr. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!