Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Jó yaoi, bl animék?

Jó yaoi, bl animék?

Figyelt kérdés
Már rengeteget láttam pl. Super lovers, the Titan’s bride, de hogyha valaki tud ajánlani valami újat azt megköszönöm!

2022. ápr. 3. 13:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
#10 Mindenkinek a szíve joga hogy mit néz, és ami neked undorító az másnak lehet hogy szórakoztató. :3
2022. ápr. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
94%

Given. Nem tudom mennyire mondható yaoinak és igaz, hogy nem valami nyálas és rövid, de nekem ez a kedvencem! (Lehet, csak azért mert a gitár egy nagyon fontos elem benne...)

De ajánlom!

2022. ápr. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
Egy heteronak rémálmai lesznek ha ilyeneket nézz
2022. ápr. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Összezavarsz, 13as. Mint azok, akik nem akarnak valamit, de mégis rád szólnak két s-sel, hogy csináld. 🤷🏻‍♀️ Érted, a tj helyett ss.


De ja, ha egy heteró képtelen meglátni az értéket a Givenben, a Bananafishben, az Ai no kusabiiban, illetve képtelen felfogni, hogy a heterós meg sónenes fájtolós animék tele vannak bromance-okkal meg fansirvice-kkel... Az jah, ne nézzen inkább animéket. Se heterósat, se sóneneset, se yaoisat, sesesesese. Semmilyent.


Vagy nézzen, csak ne nyilatkozzon róluk sehol. 🤷🏻‍♀️

2022. ápr. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Phuu agybajt kapok komolyan. :D 13-as, nekem maximum a hülyeségeidtől lesznek rémálmaim. Komolyan minden ebben a témában feltett kérdésnél ott vagy. Te aztán kitartó egy lény vagy. :D
2022. ápr. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is megvan a véleményem ha tetszik ha nem és eggyáltalán nem ugyanaz a személy vagyok mert sokan nem birják ezt
2022. ápr. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Szedlaklili válasza:
100%
Ha nem szereted ezt a témát nem értem, hogy mit keresel itt.
2022. ápr. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Minden ilyen kérdés alatt nyafog...Mert juj-juj, a yaoi undi szerinte. Mondjuk nem értem mi a tökömnek lesi nyálcsorgatva hogy mikor írnak ki végre kérdést róla...
2022. ápr. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
83%
16 a vélemény egy nagyon fontos dolog de ilyen kérdés alatt a véleményed olyan mint a S*gglyuk mindenkinek van csak senki nem kíváncsi rá. Van elég meleg ellenes kérdés itt éld ki magad ott ne azok alatt a kérdések alatt ahol olyan emberek vannak akiket csak idegesítesz
2022. jún. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%
Nem az én bajom
2022. jún. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!