Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Oregairu vagy Bunny girl...

Oregairu vagy Bunny girl senpai-hoz hasonló animék?

Figyelt kérdés
Amik hasonló érzést váltottak ki belőletek, és nagyon bejöttek.

2022. máj. 8. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Bakemonogatari összes évada? Gondolom passzol, tekintve, hogy az AoButa merített abból is.
2022. máj. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Te láttad, van ennyire jó mint ezek? Azért 4 évadba félve kezdek bele.
2022. máj. 8. 20:41
 3/4 anonim ***** válasza:

#2

Szerintem mindkettőt mérföldekkel veri. Nagyon kevés animét tudok mondani, ami felér hozzá.

Részben benne van, hogy az alapanyag is olyan, de Shinbo Akiyuki rendezésével, a Shaft által animálva elég egyedi lett.

2022. máj. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Clannad. Az Oregairu és a BGS is benne van a 10 kedvenc animémben, de a Clannad (második évada inkább) a személyes kedvencem, a top 1. A BGS kifejezetten sokat másolt belőle első körben, ahogy az Oregairuből is (Sakuta karaktere egyfajta mixe Hachimannak és Tomoyának, a Mai-láthatatlanná-válik-dolog egy az egyben megtaláható benne, a főhősnek az egyik tanára próbál segíteni, hogy ne legyen visszahúzódó, akárcsak az Oregairuben.) Sokan nem szeretik ezt az animét (meg tudom érteni, egy nagyon fárasztó humora van, amit én személy szerint imádok, de kell hozzá egy affinitás), mégis a mondanivalója, a mélysége, a főkarakterei, a zenéje, és a második évad teljes egésze miatt én kihagyhatatlannak tartom.
2022. dec. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!