Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tényleg jók az animék?

Tényleg jók az animék?

Figyelt kérdés

Na most leszögezném, tudom hogy az animéken belül is több műfaj van.


Mostanában nagyon népszerűek az animék, egyes műveket zseniálisnak

is találnak. Viszont én még egyet se láttam.

Szeretem az animációs sorozatokat/filmeket; és azért van igényem ezekkel szemben.

Kedvenceim pl. Bojack Horseman, Gravity Falls, Rick and Morty

Na szóval, esetleg tud valaki egy olyan animét ajánlani ami egy jól felépített történettel rendelkezik, vagy esetleg egy komolyabb depresszívebb témát dolgoz fel?

Ne kímeljetek írjatok sokat. (:



2022. jún. 22. 21:43
1 2
 11/15 AlexKieninger ***** válasza:
10-es vagyok, még a Demon Slayer tudnám ajánlani
2022. jún. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ha esetleg egy vicces és akciódus művet néznél, akkor ajánlom a Dr.Stone-t


Ha bírod a szuperhős sztorikat, de úgy érzed már egy kicsit unod őket (velem legalábbis ez volt kezdő animésként), akkor Boku no hero academia.


Ha valami zseniálisat, akkor én is csak a Death Note-ot tudom javasolni.


Ha bírod a fantasy-ket, amik nagyon komolyak, akkor Mushoku Tensei. Vagy ha inkább egy könnyedebb szórakozást néznél, akkor Tensei shittara slime rajta ken. Ugyanez a kategória az Inuyasha is, amihez magyar szinkron is van. Ez amolyan alappillér a magyar animések között.


Meg ott van a Fullmetal alchemist, amiből az első feldolgozás az nagyon dark stílusú és karakter központú, a brotherhood meg jobban bemutatja a világot, és az a manga hű feldolgozás. Egy kicsit sci-fi egy kicsit fantasy. Kétlem, hogy nem tetszene.

2022. jún. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
54%

Berserk- csak ha már vagy egy 18 éves ajánlott, de marha jó, nem tipikus kezdő sorozat, de bankancslistádra vedd fel.


Deathnote- azért csodás, mert kevés benne az a tipikus animés marhaság.

SPOILER: L haláláig érdemes nézni, onnan szerintem vontatott marhaság az egész.


Hellsing ultimate- fontos hogy az ultimate-t nézd mert az ami igazán nagyszerű. Berserkhez hasonlóan tipikus gore. Alucard best karakter ever.


Baki- egyszerűen fantasztikus. Bírkózós sorozat, de hatalmas.


Konosuba- na ez a tipikus animés baromságok tárháza, de nevetés garantált. Ecchi, tehát perverz, de még tűrhető ahoz képest mik vannak.


Naruto/dragon ball/one piece/bleach- ezek közül eggyet mindenképp nézz meg ha majd később komolyabban gondolod az animéket.

2022. jún. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Death Note tényleg jó kezdésnek. Azt ajánlom hogy utána nézd meg
2022. jún. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
48%
Előző vagyok. Szóval nézd meg valamelyiket ezek közül: Dragon Ball, Naruto, One Piece, Bleach. Nekem a Dragon Ball a legjobb magasan, de ha a Death Note nem tetszik vagy nem tudom akkor a Narutoval kezdd. A One Piece túl hosszú egy idő után már unalmas, a Bleach meg egyszerűen nincs olyan jó mint a másik 3 (egyébként az se rossz).
2022. jún. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!