Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Sokan mondják hogy a Mha egy...

Sokan mondják hogy a Mha egy rossz unalmas anime, csak a sok 9-13 eves miatt ilyen nepszeru. Tenyleg rossz anime?

Figyelt kérdés
Mi a velemenyetek errol?
2021. aug. 6. 13:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem egy rossz anime, viszont jobbra is sikerülhetett volna. Többet is írhatnék, de fél percen belül megtalálnád rá a választ az intereten.
2021. aug. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%
Én valami miatt abbahagytam kb. 5 résznél, pedig tetszett. Jobban bejött eddig, mint a Naruto, de találtam számomra érdekesebb témájú animéket úgyhogy most jegeltem, de majd folytatom, vagyis tervezem csak nem tudom mikor. Egyelőre nem sok kedvem van hozzá, amikor olyan animék vannak, mint a Fumetsu no Anata e vagy a Tensei shitara Slime Datta Ken na meg a Code: Breaker fut meg a Bokutachi wa benkyou dekinai 2. évada.
2021. aug. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
27%

Slime te jo ég 😅😂 azert nem illik egy tucat trash animet összehasonlítani egy ténylegesen komoly mely animével mint a hero academia…! Pont hogy a sok 9-13 eves nem nézi hanem a slime-ot nézik ok a hero academiaban egyre több a filozófiai kérdés és a mely gondolat

De ha már tényleg mely animekrol akarunk beszélni akkor

Attack on titan

Vinland saga

Berserk

Death note

2021. aug. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%

Az, hogy felkapott lett, nem a készítők hibája, nagyon szokott idegesíteni, hogy valamire azért mondják hogy "túlhypolt" mert sokan szeretik.


Saját vélemény: nem tökéletes (semmi sem az), de szerintem érdemes megnézni, szép a grafikája, pörgős a történet, nincsenek filler epizódok (külön jó pont) nekem nagyon tetszett!


Szerintem adj neki egy esélyt, és döntsd el te, hogy jó-e vagy nem.👍



(Egy 9 évesnek meg még nem kéne megnézni véleményem szerint.)

2021. aug. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Egy teljesen vállalható battle-shounen. A magam részéről szívesebben nézem, mint a Narutot vagy a Bleachet. Az utálat szerintem inkább a népszerűségének szól.
2021. aug. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
16%
Nézd helyettük de sosem lesznek olyan jok a közelükbe sem tudnak érni mert mind a naruto mind a bleach egy egyedi anime a slim pedig már a 20. Ilyen 10 év alatt!
2021. aug. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
42%

#6

A kérdés a MHA-ról szól, nem a Tensei Slime-ról. A Naruto pedig totál középszer, a Bleach meg még annál is gyengébb.

2021. aug. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
66%

Én nem rajongok a battle shonenért, úgyhogy ja, nekem unalmas.


Az első évad viszont szerintem nem volt rossz, jó volt az indítás, a hangulat, a korai csavarok All Might körül, az új osztálytársak megismerése, stb. Ott még valahogy dinamikusabb volt az egész, nagyobbat ütött, amikor Deku lesérült ha használta a képességét, Bakugo is sokkal érdekesebb volt amíg nem tudhattuk, hogy gonosz lesz e belőle.



A második évad még oké, kb a harmadiktól lett sokkal gyengéb, az ötödikbe már bele sem kezdtem. Túl sok a karakter, az egész egyre formulatikusabb, elhúzottabb, itt már lehet érezni, hogy jó hosszan akarják nyúzni a sztorit. Nem bírom az ilyen battle shonenes ál-izgalmat sem. Jöm egy adag gonosz akik már hű de nagyon veszélyesek, nagy összecsapás... aztán a végén mindenki haza megy szépen, max egy valakinek kificamodott a kislábujja. Eh...

2021. aug. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Ja azert is írta be magat a történelembe 😅😂😂
2021. aug. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
16%
#8 Hú, de beletrafáltál abba, amit mondani akartam! :D
2021. aug. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!