Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Arra gondoltam veszek egy...

Arra gondoltam veszek egy body pillowot (testpárnát) de csak valami visszafogott aranyosabbat. Anyámnak nem lesz fura hogy lányként olyat veszek amin szintén lány karakter van?

Figyelt kérdés

Még nem coming outoltam neki de sejti és nem nagyon bírja az ilyen dolgokat..

Ez még belefér? (nem pucér karakter meg semmi perverz) vagy ezt túl félre érthető?:S



2022. jún. 24. 17:20
 1/7 Drakula ***** válasza:
95%
Nem hiszem hogy ebböl le esik neki.
2022. jún. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 AlexKieninger ***** válasza:
100%
Király nekem Tsunade-s van (viszont én srác vagyok) szerintem nem baj ha lány vagy és egy lány karakter van rajta.
2022. jún. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Zero twosat szeretnék de direkt nem is túl durva darabot de ezek szerint rendben is lesz:3
2022. jún. 24. 18:42
 4/7 Thunderfairy ***** válasza:
Egy sima párna vagy takaró a választott karrakterrel inkább.
2022. jún. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez komoly kérdés? Drága kérdező, mégis hogy buknál le előtte, hogy leszbikus/biszex vagy, amikor tele van a világ nőnemű és hímnemű kedvenckékkel... A gyerekek mintha nem szoktak volna Hófehérke, Csipkerózsika, Barbie baba karakterekért rajongani, a lányok meg nyíltan sokszor 30 évesen is...

Te magad írod, hogy nem pucér figura lesz. Hát akkor, mi a problémó? :) Hacsak nem soujo-ai animéből van. Ha meg anyud ismeri a shoujo-ai animéket, akkor lehet, hogy ő is biszex, vagy ha nem, akkor valszeg elfogadó ilyen téren, ha ismer ilyen animéket. Ha meg nem ismeri, akkor meg amiatt nincs gond.


Kérdem én, kinek a szülei hitték valaha a fiukról azt, hogy meleg, pusztán mert hím nemű hős karakterekért vannak oda...?

2022. jún. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem oké, de én szülőként biztos elfogadnám a gyerekem így is. 🥹🥹
2022. jún. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 AlexKieninger ***** válasza:
2-es vagyok az 5-ös válaszoló el gondolkodtatott nem vagyok meleg és van egy Tsunadés body pillow-om, de miért ne vehetnék egy Ferris-eset a Re:zero-ból, ha nem gondolok arra hogy ő egy fiú karakter csak női ruhába akkor tök sima, elvégre aranyos cica füles csaj kinézetű karakter
2022. jún. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!