Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Van olyan Anime ami nagyobb...

Van olyan Anime ami nagyobb rajongó táborral rendelkezik , mint a Star Wars ?

Figyelt kérdés
Globálisan van olyan anime ami annyira népszerű , mint a Star Wars vagy népszerűbb ?

2022. jún. 25. 21:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
52%
Pokemon a "highest-grossing media franchise". Nagyobb, mint a Star Wars és az MCU együttvéve.
2022. szept. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Anno a Pokémon és a Dragon Ball volt nagy szám, manapság inkább a Naruto-t és a One Piecet mondanám, esetleg a Demon Slayer, de szerintem egy nyugati országban egyik sem veri le a Star Wars fan táborát, nem feltétlen azért mert a Star Wars jobb lenne, egyszerűen csak kevesebb százaléknak zsánere az anime erre felé.. A Star Wars pedig egy NAGYON elterjedt örök klasszikus ami Japánon és pár országon kívül nyer rajongó téren... (ezt nem elfogult írtam, sőt én anime pártú vagyok, ez csak az én véleményem)
nov. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!