Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Éreztél már úgy egy adott...

Éreztél már úgy egy adott anime nézése után, hogy "te jó ég, mennyi szemét, szutyok animét néztem ezelőtt, pocsékoltam el rengeteg időt, de ez az anime már művészet, zsenialitás, mestermű"? Ha igen, melyik anime váltott ki belőled hasonló érzést?

Figyelt kérdés

2022. aug. 3. 00:10
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Ezt? Egyik se, de nem is szoktam minden szutyoknak lehordani azt amit néztem.
2022. aug. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Best favorite !!! Violet Evergarden!!!

Előtte ilyen marha hosszúakat néztem (pl. Naruto, Hunter x Hunter) amik végülis aranyosak, csak annyira lassan történt minden, higy meguntam, és inkább tanulás közben csak hallgattam őket...

Aztán most már csak úgy nézek, ha valakitől kapok egy személyes véleményt, és csak az által fogom értékelni...


Kedvenceim :

Demon Slayer

Attack on Titan

Juri on ice

Snow white with the red hair

The wolf children

Moriarty the patriot


Na ezek azok, amikree azt mondom, higy nagyon szépen van megoldva a grafikája, és a történetnek is odatettek rendesen...

2022. aug. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem, és nem is kellene így hozzáállni.

Ha nem láttad előtte azt a sok "szemét, szutyok" animét, akkor nem tudnád a "művészet, zsenialitás, mestermű" animét értékelni.


Most leegyszerűsítve számokra. Ha 8-as animéket nézel, akkor egy 9-es nem lesz olyan különleges. Viszont ha már láttál mondjuk 4-es animét, akkor tudod, hogy egy 9-es ténylegesen mennyivel jobb.

Én ezért szoktam néha kifejezetten rossz animét nézni, hogy lássam milyen skálán értékelek egy animét.


Ha az év mindennapján boldog vagy, akkor valójában sosem vagy igazán boldog, mivel az a boldog állapot lesz a normális állapotod.

2022. aug. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ömm jah.. Múltkor megnéztem 3 részt Lycoris Lecoril-ból, nah aztán meg 13-at a Mr. Osumatsuból. Ki lehet találni, melyikre mi volt a reakcióm.
2022. aug. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva nem igazán, mert én eleve próbálom kerülni a legalja, vagy éppen tömegesen ontott animéket/mangákat (vegyük példának az idol animéket) amik miatt eleve lehurrogják az animék/mangák világát, és inkább a komolyabb üzenettel rendelkező, vagy egyszerűen a zseniális történettel, karakterekkel, vagy jófajta humorral megáldott animéket/mangákat keresem és nézem/olvasom, majd talán el is helyezem az érték-skálámon (Appleseed: Alpha - Final Fantasy: Advent Children kontraszt pölö. Az első lapos, uncsi, a másik komoly és pörgős, de megtartja a vidám pillanatokat is, ezzel együtt lehet érezni a szereplőkkel (és ezt rengetegszer elrontják, játékadaptáció ide-vagy-oda)). Nem igazán van ínyemre ha valaki szutyok animéket néz, de ha utána felismeri mit vétett, meg tudok bocsátani neki, elvégre mind hibázunk, és azokból hibáinkból tanulunk :))
2022. aug. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!