Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudanátok animéket ajánlani a...

Na neeeee kérdése:

Tudanátok animéket ajánlani a lent felsorolt kritériumok alapján?

Figyelt kérdés

Szóval a népszerűbb shounen animék annyira nem foglalkoztatnak.

Olyan fantasy, dark fantasy animét keresek amiben mellőzve van a modern kor és annak legtöbb ezköze.

Fontos, hogyha van romantikus szál akkor ne abból álljon, hogy a két szereplő egymást kerülve vérző orral elpirosodva az anime végéig meneküljön egymástól. Nem vetem meg az echit😉 de nem is kimondottan fontos hogy cickókkal dobáljon minden részben. Jöhet lassab illetve gyorsabb hangvételű is.

A lényeg igazából a setting hogy kardozós, varázslós középkori hangulata legyen!

És a legfontosabb....

HA CGI VAN AZ ANIMÉBEN AZT ZÁRÓJELBEN ÍRJÁTOK AZ AJÁNLÁSOTOK MELLÉ!!!!! Nomeg az is hogy mennyire elviselhető. Köszi mindenkinek előre is.😁


El tudjátok viselni az egyre gyakrabban előforduló CGI elemeket a szeretett animéitekben?



2022. aug. 24. 21:51
A kérdező szavazást indított:
Amennyiben az alig észre vehető, Jól integrált!
Borzasztóan taszít, gusztustalannak tartom!
Meg értem miért kell ezt alkalmazni és elfogadhatónak tartom.
Annak ellenére, hogy tudom miért csinálják így, elviselhetetlennek tartom.
Ha a történet kárpótol.
Azt sem tudom mi az a CGI!
11 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A Houseki no Kuni-ban semmi bajom nem volt vele, sőt szerettem. Viszont semmi másban nem szívleltem. .
2022. aug. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 D-Mano ***** válasza:
100%
Claymore
2022. aug. 25. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Thunderfairy ***** válasza:
37%
Slayer a kis boszorkány.
2022. aug. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

#1

Jó, de az Orange, a Beastars is az ővék. Az egyik vezető stúdió CGI-t tekintve, és a Houseki no Kuni is inkább vegyes, mint full CGI. Ha utánanézel, akkor kiderül, hogy elég sok helyen használtak tradícionális 2d-s megoldást, vagy minimum rásegítést.



Egyébként nem azért, de jelenleg a legjobb animációval a KnY rendelkezik és az is tele van CGI-jal, csak az ufotable annyira jú, hogy szépen összefésüli a kettőt.

2022. aug. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A Beastars nálam rövid úton felejtős volt..
2022. aug. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
49%

#5

Miért? Elég jó darab.

2022. aug. 27. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Dark Fantasyban a régi Berserk a legjobb. A Bastard!-t is ajánlom, de az inkább vicces.


Amúúúgy.... KnY mint legjobb animáció? LOL

Az Oshii Mamoru filmek közelébe sem ér, pedig azok minimum egy évtizeddel idősebbek nála.

2022. aug. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kuroshitsuji Book of the Atlantic-ban voltak valami eszméletlen gagyi CGI effektek.
2022. aug. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
35%

#7

Te rendezőt írtál, a rendező rendez, nem pedig animál. Ha nem tudod mi a különbség, akkor ne kommentelj. Oshii munkái pedig pont a koruk miatt animációt tekintve már nem versenyképesek.

De még ha rendezésről is beszélünk, akkor is jelenleg az egyik legjobb rendező az Shinbo Akiyuki (pontosabban, mint Team Shinbo). Főleg Oshii újabb munkái meglehetősen gyengék.

2022. aug. 28. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9 Nem mondtam, hogy rendezésről beszélek, csak Oshii filmjeinek egy része a legmagasabb szinten vannak animáció terén. Ez persze nem az ő érdeme, csak azért hoztam fel a nevét, hogy ne kelljen felsoroljam a címeket (mivel közös bennük a rendező). Ha nem tudsz egy egyszerű mondatot értelmezni, akkor ne kommentelj.


Hogy a koruk miatt már nem versenyképesek? Bírom a hozzád hasonlókat, akik életükben nem tanultak animációról meg filmművészetről (max internetről), csak úgy osszák az észt egy eldugott oldalon, önelégülten trónolva a fotelben. Megsúgom, hogy a kor annyira nem számít, a Gainax már 87-ben is létrehozott egy időtálló filmet animáció szempontjából (Ouritsu Uchuugun). Ami Oshii-t illeti, a Ghost in the Shell 2 például jóval profibb a mai daraboknál. Animációban egyébként is ritka, hogy a sorozatok legyőzik a filmeket, egyszerűen túl drága dolog. De még sorozatoknál sem a legjobb a Kimetsu no Yaiba.

2022. aug. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!