Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok a lent leírt kritériu...

Tudnátok a lent leírt kritériumoknak megfelelő animéket ajánlani?

Figyelt kérdés

Szóval keresnék olyan animéket amik fantasy de romantikus is egyben fekete vagy barna hajú esetleg kék hajú srác a főszereplő és van benne valamilyen csaj akivel együtt van de nem szerelmesek csak úgy húza-vona van köztük.


Amik már megnézésre kerültek:

Fairy Tail, Noragami, Owari no Seraph, SAO


Köszi a segítséget előre is :D



2016. ápr. 4. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Strike the Blood :) itt sok a csaj és a húza-vona, de a főszereplő szerintem imádnivalóan-helyes :D
2016. ápr. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 pukkancs k válasza:
Hát amit én írok ide az nem igazán olyan amit mondassz tehát nem igazán fantazi de huzavona romantika csaj pasi barétság és minden féle van benne. A címe NANA szerintem nagyon vagi és érdemes megnézni.Bár az elején egy kicsit nehezen indul de ha át jutsz az első pár részen akkor már le se tudod tenni
2016. ápr. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy miért lényeges a főszereplő hajszíne, de a The irregular at magic high school szerintem megfelel az elvárásaidnak.
2016. ápr. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!