Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Más is volt, aki szerint a...

Más is volt, aki szerint a Tokyo Ghoul első 3 évada jó?

Figyelt kérdés
Mielőtt jönne a sok elitista nyomorult, IGEN, OLVASTAM A MANGÁT!!!! (Bár a :re-t még nem fejeztem be, de vagy 40 fejezettel a :re első évada után járok és nem most kezdtem el olvasni, csak ősz óta nem nagyon haladtam vele.) A :re 2. évad egy tragédia volt, gyűlölöm, a Root A-t megértem miért nem tetszene, bár pont ma fejeztem be az újranézését újra és szerintem nagyon jó volt. Viszont a sima 1. évada és a :re 1. évad teljesen jó adaptáció. A :re 1. évad minősége egy hulladék, de a történetet teljesen jól adaptálja. Amúgysem gondolom, hogy a TG:re az 3. és 4. évad kellene legyen, mert nem a Root A folytatásai.

2022. szept. 2. 21:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen sokan szeretik, énis. Tény hogy nem olyan jó mint a manga de a manga az eleve kimagasló a többi mangához képest szóval ez nem olyan furcsa. Persze egy remakenek azért szerintem mindenki örülne.
2022. szept. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Egy remakenek én is örülnék, főleg, hogy a manga 2. fele a legjobb része, ami ugye a Root A miatt nem volt, a :re pedig egy sokkal jobb adaptációt érdemel, mégha az 1. évadot imádom is. De a remakenél sajnálnám a 12. részt, szerintem az az egész sorozat csúcsa és mellette a kedvenc anime részem is.
2022. szept. 2. 23:38
 3/12 AlexKieninger ***** válasza:
100%
Én imádom a mangát is és az animét is.
2022. szept. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
31%
hogy te mekkora tahó vagy kérdező....
2022. szept. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem (egyéni vélemény) annyira elmarad a minőség a mangától. Sokkal gyorsabban zajlanak az események, apró de kellemes párbeszédek maradnak ki. Gyorsan lezongorázzák a harcokat, többi karaktert kevésbé mutatják be.

Magát a TG-t imádom, kedvenceim közt van. Az animére legjobban annyit tudok mondani, elmegy, de csak azért, mert imádom a mangát.

2022. szept. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#4 Itt most azokra gondoltam, akik nem bírnak rendesen válaszolni a kérdésre, csak fröcsögnek, hogy milyen hülye vagy, hogy nem a mangát olvasod, mintha mindenki szeretne mangát olvasni, csak ezt nem fogják fel. Amúgy meg, ha magadra ismertél, akkor sajnálom :D
2022. szept. 3. 11:45
 7/12 anonim ***** válasza:
66%
Attól a stílusod még nagyon gáz. Megvan a vicc a nyusziról meg a medvéről, mikor a nyuszika el akarja kérni a létrát, de előre agyal hogy majd úgysem adja, sőt goromba lesz a medve? Majd odaért a kerítéshez, és a semmit sem értő medvének odaszól hoyg "tudod mit medve? ba.szd meg a hülye létrádat" és hazavonul. Na ezzel csak azt akartam mondani, hoyg előre gorombáskodni a kár, a kötözködőket meg jelenteni kell , nem visszaugatni- vagy előre bunkózni.
2022. szept. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem nagyon tetszett
2022. szept. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak az első évad volt igazán jó, még a mangához viszonyítva is megállta a helyét többnyire.

Mint adaptáció elég jó, hogy egy élvezetes évadot kapjunk, viszont a kihagyott elemek miatt lett a második évad ennyivel gyengébb, mivel nem volt mire építkezni + elsiettek mindent.


A 2. sajna egy káosz lett történet szempontból de egy kicsit élvezhetőbbnek találtam mint az utolsó évadokat már csak az animáció miatt is.


A harmadik valóban nem volt rossz történet szempontból és a mangát is jobban követi mint az előző de az új animációval/karakterdizájnnal nem tudtam megbírkózni. Itt is voltak dolgok amik nem kerültek adaptálásra, így némelyik karakter elég fakónak tűnt (voltak hasonló problémák az előző évadokban is) de összességben el voltam vele.


Az utolsó szerintem is a leggyengébb.

2022. szept. 4. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%
9-el egyet értek
2022. szept. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!